Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért frusztrál ha nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért frusztrál ha nem ír egyből a barátnőm?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon frusztrál és nem értem miért.Ha nem ír akkor elkezdtek minden félét bemagyarázni magamnak ami még jobban stresszel.
2018. júl. 17. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Szerintem még nem érzed, hogy biztos lábakon állna ez a kapcsolat.
2018. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Legalább szinten tartja az adrenalin szintedet:) Ha beszélni akarsz vele ott a telefon, ha meg unalmadban irkálsz, akkor vársz a sorodra:D
2018. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet önbizalomhiány, vagy az, hogy bizonytalannak érzed a kapcsolatotokat, vagy az, hogy nincs saját életed és képtelen vagy vélküle hasznosan elfoglalni magad, vagy ezek keveréke is akár.. A pontos okát csak te tudhatod, erre való az önismeret.. de remélem azért érzed, mennyire abszurd ezen kattogni.
2018. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért frusztrál, mert úgy érzed, hogy esetleg nem érdekled eléggé, nem olyan fontos neki, stb. Egyébként ez valószínűleg nincs így, biztos te sem tudsz mindig azonnal válaszolni, én se írok vissza rögtön ha éppen csinálok valamit vagy lehet nem is látom, attól még érdeklhet az illető.
2018. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy biztos a kapcsolatotokban. Nekem volt egy borzasztó zűrös kapcsolatom a férjem előtt. Megbízhatatlan fiú volt, voltak megcsalások a részéről, más lányokkal flörtölt, társkeresőzött stb... Buta voltam, sok mindent megbocsátottam, de persze elpárolgott a bizalom és akkor én is így voltam, ahogy te. Megrögzötten ellenőrizgettem, tudni akartam minden percéről. Aztán jött a férjem, akinél biztos voltam abban, hogy végre nem csak az én szavaim őszinték, nála már az sem zavart volna vagy zavarna, ha tudom, hogy hol van, de 1-2 napot nem beszélünk... Más kérdés, hogy ő ilyen helyzetet sosem teremtene, de érted...
2018. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkba biztos vagyok,hiszen elvileg szeret,2 hete jöttünk össze,megvan köztünk a kémia és a szimpátia,de attól félek talál tőlem jobbat.
2018. júl. 17. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:

>A kapcsolatunkba biztos vagyok


>elvileg szeret

>attól félek talál tőlem jobbat


Tehát nem vagy biztos benne. És én arra tippelek, hogy alapvetően saját magadban sem vagy biztos, nem érted, hogy miért van veled. Nem így van?

2018. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elősorban magaddal kéné kibékülnőd.
2018. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,az néha elagyalok mit szeret bennem.Félek hogy a kedvességem miatt megutál,pedig ő adta első jelét hogy tetszem neki,és azt is nagyon várta hogy megcsókoljam.Olyan kedves lány,aki tényleg szeret és nekem ez hihetetlen mert kb az exem elhitette velem anno hogy engem nem lehet szeretni.
2018. júl. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!