Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon ijesztően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon ijesztően viselkedik mostanában. Mit tegyek? Igazat mond? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm, körülbelül 2 hete nagyon furcsán viselkedik. Minden reggel kifut a fürdőbe, és furcsa hangokat ad ki. Mikor utána kiabálok, "Drágám, minden rendben?" az a válasza, hogy: "Persze, csak mélyre dugtam a fogkefét." Én persze hiszek neki, mivel minden este későn ér haza, ami miatt nagyon fáradt és rosszak a koordinációs képességei, de félek ez veszélyes lehet számára.

Tegnap este megkérdeztem tőle, hogy nem lehetne-e visszafogni a túlórákat, mert félek, hogy ez nem egészséges, de tiltakozott, mondván, "Ez nekem örömet okoz."

Boldog vagyok, hogy előléptették, és magasabb lett a fizetése, de ha ez így megy tovább, félek komolyabb egészségügyi problémái lehetnek, hiszen a fogkefével felsértheti a torkát, ha olyan mélyre dugja.


Kérlek normálisan válaszoljatok. Nagyon féltem, ő életem szerelme.

25/F



2018. júl. 17. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa hangokat ad ki - hát csak el tudod dönteni, hogy ezek öklendezés (ami tényleg lehet a fogkefétől, bár viszonylag ritka), esetleg hányás hangjai, ami meg tényleg utalhat terhességre (reggeli rosszullét, bár mondjuk nálam mindig este volt, de ez változó), de ez nem biztos. Kérdezz rá: szivem, mik ezek a rosszullétek, talán a kicsi bántja a nagyot?
2018. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne az önhánytatásnak reggel, mikor az a kaja, amit esetleg még este megevett, már javarészt feldolgozódott. Aki ilyet csinál fogyás céljából, az inkább közvetlen evés után teszi szerintem. Aztán ki tudja...
2018. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Kizárt, hogy terhes legyen, nekem nem lehet gyerekem, meddő vagyok.

Nagyon jó alakja van, és ezt ő is tudja magáról, folyton mondom neki, és az utcán is sokan megnézik.

Enni rendesen eszik.

Mindenképpen leülök vele beszélgetni, mert nagyon aggódom.

Köszönöm a sok segítséget!

2018. júl. 17. 22:07
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Bocsánat a gonosz megjegyzésért, de az hogy neked nem lehet gyereked, nem jelenti azt, hogy a párodnak sem... ha érted!?
2018. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

Kifutott az előző kamukérdés, most előjött a következővel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Boring...

2018. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én valami energiadúsabb étrendet nyomatnék a helyében. Amikor elkezdtem sokat vállalni, akkor én is nagyon fáradt voltam egyfolytában. És még fogytam is, IZOMBÓL!


Tehát az volt a baj, jogy nem ettem eleget. Plusz egy étkezést beiktattam, amivel gyorsabb lett az anyagcserém is, meg egészségesebb irányba tereltem az étrendemet. Kevesebb cukor zsír, több fehéje rost vigamin stb

2018. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16

Szomorú, hogy mindenben ezt látod, én csak aggódom egy szerettemért. Megértésedet köszönöm. :)


#17

Köszönöm a segítséget, majd felállítunk valami jobb étrendet számára. Tudnál ajánlani valamit?:)

2018. júl. 17. 22:27
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Hosszú még a nyáriszünet.. gyakorold a kamukerdes gyartast, mert meg eleg gyatran megy.
2018. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%

"Kizárt, hogy terhes legyen, nekem nem lehet gyerekem, meddő vagyok."

Attól ő még lehet terhes.

2018. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha nem terhesség akkor a munka.

Mikor lépett akkora nagyot?

2018. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!