Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem hajlandó csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó csókolózni velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szánalmas kérdés, de muszáj kiírnom.

21 évesek lettünk idén, 3 éves kapcsolat. A párom fél éve nem csókol meg, és szex sincs. Kérdeztem, hogy miért, de nem ad választ. Nekem hatalmas igényem van rá, ő viszont eléggé terel, és hiába sírtam múltkor, hogy nem csókol meg, semmi, elintéz egy szájra puszival. Természetesen az első dolog, ami eszembe jutott, hogy félre megy, de rámförmedt, illetve elég szerelmesen viselkedik-sokszor hív, kedveskedik, minden szabadidejét rám áldozza, programozunk, stb.-tehát ezt kilőttem.

Nem éri nagy stressz, ez is kilőve. Nem büdös a szám és ápolt vagyok. Gondoltam arra, hogy nem vonzom, rá is kérdeztem, de közölte, hogy hagyjam a hülyeségemmel. Csinosnak tartom magam, 170 centi magas vagyok, 56 kiló, izmos alakom van, van mellem, fenekem, tehát nem ezzel van a baj. Eddig úgy voltam vele, hogy emiatt nem szakítok, de kezd bennem felmerülni.

Amúgy, mint írtam, ezen kívül minden rendben LENNE. Velem tervezi a jövőjét, mindent megosztunk a másikkal, rengeteget kommunikálunk, de amint felhozom ezt a témát, teljesen megváltozik.

Fél éve nem történt semmi trauma, és tudtommal nem csókolok rosszul, mert 2,5 évig volt rendszeresen.

A szexbe már bele sem gondolok. Mit tehetnék?

Minden nap elmondja, hogy szexi vagyok és imád, és itt ennyi. Fel sem áll már neki rám.


2018. júl. 17. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Elszomorit a tudat hogy egy viszonylag jonak tuno no ( amennyit le lehet szurni abbol amit leirtal, kiveve az onbizalomhianyt ) hogy tud leragadni egy ilyen sracnal. Dobd ki, es keress mast. Sokkal tobb van az eletben mint amennyit most latsz, tapasztalsz. Minden eddigi elrontott kapcsolatom fejlesztett, mindig tanultam belole valamit es utana meg tobbet :) Hajra :) 24f
2018. júl. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Veled tervezi a szexmentes jövőt?

Én 60 fölött se bîrnék kihagyni fél hônapot.

Ha meg beszélni se lehet, (bármirő) akkor az már nem kap solat

2018. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros.. ugyanez volt nalam is, mar nem szeretett, csak nem akart elhagyni,mert sajnalt.

Hat kerdezo, szerintem te is keszulj erre, es sajnalom.

2018. júl. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy mindent meg tudtok beszélni, csak pont a testiséget nem. Az érintés/csók nagyon fontos egy kapcsolatban. Ha ennek elkezd mutatkozni a hiánya, ott bizony nagy baj van... Nálam ez akkor következett be, amikor már nem szerettem az exemet. Korrekt módon meg tudtuk beszélni és szétváltak az utjaink.
2018. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem tudom megmondani, hogy pontosan mi az oka, de abban biztos vagyok, hogy ennyi idő elteltével, ennyi próbálkozás után biztosan kirúgnám. Mondom ezt férfiként... ugyanis erre nincs magyarázat és ez teljesen abnormális helyzet!
2018. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
az én szerelmem sem akart csókolni.. felnőve már megértem a dolgokat: nem tekintett nőnek! de mint albérlőtárs, takarító és szakácsként megfelelő voltam.. nagyon fájt amikor elzavart! ezt sose felejtem el.. még most is mrgkönnyezem.. pedig rég volt.. soha senkit nem engedtem közel magamhoz ezután.. a tanácsom: emelt fővel lépj ki amíg lehet!!!!
2018. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ennek igy semmi ertelme.. csak megszokasbol van veled de szakitani nem mer. Vege van, fiatal vagy keress olyat ahol van tuz.
2018. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szexinek tart, de szexelni nem akar veled? :D Ez már a végnek is a vége.
2018. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!