Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem hajlandó semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó semmi kerti munkát végezni. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Van egy kis konyhakertem, zöldségekkel, gyümölcsökkel, a barátnőm pedig állítása szerint utálja a kertet, bogarakat, nem is akart soha. Képes nézni órákig, hogy én kínlódom, ő meg csak áll.
2018. jún. 23. 11:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
A te kerted, nem? Megmondta, hogy ő nem akarta. Szóval nem jogos a kiakadásod.
2018. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Ha te szeretted volna, ő nem, akkor nem várhatod el, hogy csinálja. Ha ő is nagyon akarta volna, de most cserben hagyott, az más lenne.

Lépj ezen túl. Ha te élvezed, csináld és ne várd el, hogy valaki más is csinálja csak azért, mert te szereted.

2018. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Sztem nem jogos. Az én hobbimat én csinálom, azért a hobbim.
2018. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%

Alternatívák:

1. Olyan lányt keresel helyette, akivel ebben (is) összepasszoltok.

2. Felszámolod a konyhakertet (én ezt biztosan nem tenném).

3. Elfogadod, hogy ezt nem szereti csinálni. Ez szerintem akkor elfogadható, ha azalatt nem álldogál, hanem más házimunkát végez. Ha bent sem csinál semmit, és az is rád marad, akkor egyértelmű, hogy lusta nővel jöttél össze.


Írod, hogy barátnőd nem akart kertet. Akkor miért mégis kertes házban laktok? Vagy amikor vettétek, nem volt beszédtéma, hogy ha utálja, neki nem kell benne dolgoznia?

2018. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Társas házban lakunk, ez a kertet (kis földet) meg örököltem, faluban.
2018. jún. 23. 11:58
 6/33 anonim ***** válasza:
7%
Ilyenkor hol vannak az "egyenlőségpárti" feminácik? :D
2018. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
A kis föld és a konyhakert közt rohadt nagy különbség van, de mindegy. Ha meg neked kellett a "kert", szenvedj vele te. Provokatívabb kérdéseket várunk, ez egy lófing.
2018. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 peca1000 ***** válasza:
36%

Akkor kapálgassad.


Mivel nem közösen vettétek, nem kényszerítheted rá, hogy ott dolgozzon.


Ha nem bírod az ottani munkát egyedül, akkor add el a telked, vagy add ki azt a részét, amit nem hasznàlsz.


Viszont ha enni szeretne belőle, amit ott termelsz, akkor kérd el az árát pénzben, vagy munkában.

2018. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem jogos. A te kerted, te akarod művelni, akár el is adhatnád ha teher. Ő utálja, még jó hogy nem segít
2018. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

Én biztos, hogy nem állnék közben, míg te KÍNLÓDSZ a szeretett kertedben, hanem napoznék. ;)

Soha nem kertészkedtem, talán nyugger koromban majd ráhangolódok, vagy sem.


Amúgy, mi a faxért kínlódsz, és miért szeretnéd, hogy más is kínlódjon, hm?!

2018. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!