Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet az ilyeneket felejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet az ilyeneket felejteni, mintha meg se történt volna?

Figyelt kérdés
Exemmel 5 évig voltunk együtt.Az első 2 évben mivel össze-vissza volt bevételem a közös kasszába,és az ő lakásában laktunk,párszor előfordult hogy mivel ivott,kizavart az utcára,néha az utcán ténferengtem éjjel egyedül,vagy ritkán a kutyámmal aludtunk együtt az utcán,vagy a ház belső területén.Éreztette hogy az ő lakása,ő az úr.Eltelt pár év.Szerintem ő ezekre már nem is emlékszik teljesen,de felvetette hogy nem-e lehetnénk együtt ismét.Lassan baráti a kapcsolatunk,de ezt a dolgot egyszerűen nem tudom elfelejteni,hogy akkor mit művelt velem.
2018. júl. 18. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2A válasz: mivel ivott,kizavart az utcára,néha az utcán ténferengtem éjjel egyedül,vagy ritkán a kutyámmal aludtunk együtt az utcán,vagy a ház belső területén"..ezt te írtad."szerinted?
2018. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Te még szóba állsz ezzel az embernek nem nevezhető sz_rdarabbal?

PÁRSZOR fordult elő, tehát az első kizavarás után még vele maradtál?


NORMÁLIS MAGA MARGIT? Isten óvja lelkedet, ha már te nem teszed.

2018. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek...de ez érthető ha szerelmes vagy és reménykedő.Ha nem, menekülj!!!Egy férfi ilyet max számításból tesz egy nővel hogy jobban uralja, nem kedvességből..Ha viszont kapcsolatfüggő vagy és labilis szeméyiség, akkor menj vissza hozzá, majd elkérek tőle pár ezer forintot, hogy hozzá juttattam őt az engedelmes srabszolgához, aki szereti és mindent megtesz érte...eltűr.....nekedingyenes lesz a szolgáltatásom...
2018. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
SAJNOS kényszerből ott kellett maradnom akkoriban,nem tudtam hova menni,ezt ő tudta is szerintem,de azóta megfordult a kocka.
2018. júl. 18. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fazon beteg. Beteg a lelke, a teste, rohamosan csúszik lefelé. Ne menj vissza, ugródeszkána kellenél neki, hogy ismét talpra tudjon állni rajtad keresztül. Sem mi többnek.Ez a fájdalmas igazság.
2018. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ismét kikezdj vele! Kutyából nem lesz szalonna! (És ha mégis, az csak kutyaszalonna lesz...)
2018. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az idióta, retardált , "ez is olyan hülye mint a többi" nő közé akarsz tartozni aki majd pár év múlva azt mondja, hogy mennyire sz**ar lett az élete és hozzáment egy marhához és mennyire megbánta mert elk**úrta az életét, akkor hajrá!


De ha nem akarsz a kretén nők közé tartozni akkor jobban jársz ha mihamarabb új vizekre evezel.

2018. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kretén,köszönöm a választ,én csak kíváncsi vagyok mások véleményére is,mert úgy gondolom ilyet nem tudok elfelejteni.
2018. júl. 18. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8 Jól gondolod. Van amit nem lehet, de nem is szabad lenyelni.

A szívedre és az empátiádra viszont vigyázz, mert ha így teszel sok ennél nagyobb csalódástól megkimélheted magad:)

2018. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szuper ha nem vagy az!

Csak képletesen értettem.


Szóval jó esetben így, elhagyod.

2018. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!