Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan kapcsolatban ahol a párotok kisajátított? Nem volt élete, korülötettek forgott az élete?

Figyelt kérdés

Mik egy ilyen kapcsolat jellemzői? Sokat olvasgatok itt, és sokan írják, hogy ezt sokáig nem lehet bírni.

Mi a különbség a kisajátítás és a törődés, érdeklődés között?

Tényleg érdekelnek a vélemények.



2018. júl. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Féltékenység,egoizmus, elszámoltatás.
2018. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sosem volt még ilyenem de ki próbálnám :D

De ez kb olyan mint ha azt mondanám h minden kapcsolatban van egy ilyen ha nem a párod az akkor TE.

Leginkább abból jön h vannak emberek akik sülve főve együtt akarnak lenni a másikkal és vannak független típusok.Na ha a kettő találkozik akkor fogja ezeket mondani a függetlenebb fél,h a másik megfojtja.Ismertem olyan csajt aki kijelentette az elején h heti 2találka max 3 de az már sok szóval ritkán lesz olyan...Hagytam is a fenébe.De van ismerősöm ők kb alig találkoznak beszélnek egymással állítólag fuuu de szerelmesek mégis mindig a haverokkal külön lógnak.meg a hobbiknak élnek.

2018. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ráderőlteti majd magát, és ahogy első írta, sok lesz a féltékenykedés, egy idő után jön majd a sok sok aggódás ami már számonkérésbe fog átmenni.


Persze ez nincs mindenhol így, van ahol épp az ember aktuális párja változtatja őt meg .

2018. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Én már egyszer leírtam itt egy ilyennek induló kapcsolatot. Másfél hétig bírtam.


-napi 6-7x ha nem többször hívott, hogy mit cisnálok...utalgatott rá, hogy "ki tudja mit csinálsz, ezért hívlak".

-már előre eltervezte, hogy én mikben fogok segíteni a családjának, és hogy járni fogok vele templomba, meg ilyen körbe

-elutaztam úgy kiborult, hogy őrjöngve hívogatott, biztosan megcsalom stb.


Ő volt az egyetlen ember, akivel telefonon keresztül szakítottam, mert féltem már tőle. Mindez másfél hét alatt.

2018. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a màsik oldalon voltam.Az exem egy manipulàtor amit én a rózsaszín köd miatt nem vettem akkor èszre.Szèpen rászoktatott hogy mindenem körülötte forogjon,kièdesgette belőlem hogy mindenkit elhanyagoljak mindezt úgy hogy èszre se vegyem.10 éves barátsàgaimat rúgta fel majdnem.Ha én mentem volna szórakozni ment a féltèkenykedès,ő bezzeg had menjen màr alapon....egyre nagyobb lett az arca,leuralt.

Miutàn szakítottunk ès kinyílt a szemem milyen is ő mèg ő volt a sajnàlni való hősszerelmes aki habàr szeretett de el kellett dobnia mert hogy ÉN kibírhatatlan voltam,ès mi az màr hogy több èves kapcsllaton túl mertem magam tenni pàr hónap alatt....csak nevetni tudok rajta és az új baràtainak akik mèg hisznek neki.

2018. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!