Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talákozott már valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talákozott már valaki ilyen nővel? Minden kívülálló azt gondolja róla, hogy egy jóságos mamóka, mindenkit agyon etet-szeretget de a férjét agyon marcangolja?

Figyelt kérdés
Érdekes módon még a közelebbi ssaládtagok is ezt gondolják.
2018. júl. 20. 12:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
én olyan munkát választottam,hogy 3/1hét.Na innen nagy bajban volt mert nem volt kivel balhézni.viszont probléma abból lett,hogy milyen macerás neki 10szendvicset készíteni meg pár szelet húst sütni ha indulok 1xhavonta:)))
2018. júl. 20. 16:02
 12/17 A kérdező kommentje:
7-es Ha rajta múlna már földig vert volna.nem szép dolog de párszor megrángattam már,odavittem a tükörhöz hamar túltette magát rajta.szokásos mindig te vagy a hibás téma.ja meg én vagyok agresszív
2018. júl. 20. 16:11
 13/17 A kérdező kommentje:
10-es Én is ezt gondolom jó taktikának
2018. júl. 20. 16:16
 14/17 anonim ***** válasza:
#2es vagyok, gyere meghívlak 1 sörre ha pesten vagy a környéken laksz :)
2018. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2es de vidéki vagyok.amit leírtál szinte szóról-szóra ugyanaz a tünet,én talán meg sem tudtam volna fogalmazni ilyen tökéletesen.azt látom te beleástad magad a témába rendesen.egyébként most mi a helyzet?
2018. júl. 20. 20:11
 16/17 anonim ***** válasza:
nem egyszerű kilépni. sajnos én letettem az asztalra elég sok mindent, ami ha egyedül vagyok felesleges. új ház, hitel, nem maradt kb senkim se miatta. ha elhagyod, kicsúszik a lábad alól a talaj, mert annyit látsz belőle h bulizik/szórakozik éjjel nappal, s te levagy szarva. Ha nem keresed, ő fog keresni kb: "látod, most nem lenne ez ha nem vagy ilyen". szal nem enged elmenni, de maradj mint vmi vesztes tartalékba, ha megunja, vagy rájön nem csak bulizás az élet, akkor jó leszel megint... ezek az emberek menekülnek a felelősség alol, csak a "nekem jár, mert megérdemlem" alapján élnek. Ilyenkor persze h megborul az ember, szal most azon vagyok h csökkentsem a kiadásokat, olyan szintre h ha semmit se tudok csinálni akkor is fenn tudjak maradni, eladom a házat, megszabadulok a nagy hiteltől, és akkor nem lesz kötelességem, s elválok azonnal. Veszek 1 garzon-t belőle hitel nélkül, így lesz időm "átvészelni" ezt az időszakot, anélkül h erőn felül kellene teljesíteni. A teljesítéssel nem lenne baj, csak ha megzuhansz, akkor bukhatod az életed is, s a bankot nem érdekli h lenullázott az asszony :) szal most ez van.
2018. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
egyébként sok érdekességet találsz a ferfihang.hu-n is, leírják a nők igazi oldalát, amikben szintúgy fogsz hasonlóságot találni a nejeddel.
2018. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!