Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogyan ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

Párommal külön éltünk egy ideig, mert sajnos megromlott a kapcsolatunk, és akkor tévesen azt hittük ez a megoldás arra, hogy rendbe hozzuk a dolgokat. Bár ami azt illeti, most szerelmesebb vagyok, mint valaha, és érzem, tudom, hogy 100%-ig Ő az igazi. Szóval ebből a szempontból a külön élés valóban nagyon sok mindenre rávilágított és megtanított.

Viszont... ő együtt élt a mi házunkban valakivel ez idő alatt.

Az elköltözésem után elég hamar összeismerkedett vele. Azok a barátai hozták vele össze páromat, akiknek én sosem voltam szimpatikus.

A nőnek nagyon bejött a lakásunk (szépen rendbe raktuk, mit sem róla) és már oda is vitte pár cuccát. Rendesen oda akart költözni.

Párom azt mondta nem jelentett neki semmit, és már nem is érdekli abszolút. Viszont január óta, mióta ismét együtt vagyunk jó pár hónap eltelt. A nő írogatott neki elég sokáig. Párom májusban a szülinapjára írt.

Azért nem értem, hogy ezt miért kellett, mert ha nem jelent neki semmit akkor minek ír neki?

Engem nagyon zavart, mikor mesélte nekem, hogy milyen kapcsolatban voltak, meg egyáltalán... Megkértem, hogy töröljön minden kapcsolatot vele,mind FB, mind telefonszám, mert ha már valaki abszolút nem érdekel és nem akarok tőle semmit akkor minek legyen fenntartva a lehetőség a kommunikációra?

Ő ezt nem nagyon értette, azt mondta, abszolút semmit nem jelent már neki, de letiltotta.


Én nagyon szeretem őt. Tudom, hogy vele akarok lenni, viszont mindig bennem van a feszültség, hogy egy idegen nő az én cuccaimat fogdosta, az én lakásomban volt.


Mikorra és hogyan tudom ezt elfelejteni (talán nem is lehet) de feldolgozni, hogy ne zavarjon??


2018. júl. 23. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ott rontottátok el amikor külön költöztetek ès nem megjavítani probáltáok közösen. Te jóég ha velem tenne ilyet hogy más nővel lenne utánam tuti még ha szeretném is nem jönnék vele össze újra . Még akkor sem ha megegyeztetek a különköltözésnél hogy jöhet új partner. Na meg higy ír neki miután veled van újra... Ez nem egészséges dolog. Szerintem legtöbb nő nem nyeli le az ilyesmit és téged is megfog keseríteni ez egy idő után hidd el. Ha úgy lenne mint te akkor nem nőzött volna be. Sajnálom ez tényleg nagyon rossz és nehéz helyzet. De te tudod megéri-e ez neked és megérdemlie ő is az ujabb esélyt. Lehet a sors mást szánt neked és ez csak ragaszkodás a részedről csak még nem isnerted fel, és fél sz egyedül lenni megint pedig lehet jobbat találnál.
2018. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kellett volna külön költözni, csak akkor ott ez tűnt megoldásnak. Nyilván most már én is máshogy tennék, és leülnék és újra meg újra megbeszélnénk.

Sajnos nem tudok vissza menni és megváltoztatni a múltat, pedig hidd el megtenném, mert már rettenetesen bánom.

Próbálok előre tekinteni, és a közös jövő felé és nagyon szeretném, ha ez nem fogna vissza.

2018. júl. 23. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Még olvasni is rossz hogy a közös intim fészket megosztotta egy új nővel, miközben próbálta rendbehozni a kettőtök viszonyát. Ez viccnek is durva! A másik nem tetsző dolog, hogy miért te mentél külön? Nem túl férfias dolog a nőt "elküldeni" miközben ő mást dugott a közös házban. Hiába tilt, töröl úgy gondolom ez a nő már örökre köztetek fog maradni. Sajnállak nagyon....
2018. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos mind így van. Ha lenne a srávnak gerince és embersége a szemedbe se tudna nézni ezek után. És nem használna ki tovább.nehéz ilyenkor de próbálj erőt venni magadon és kirakni ha a tied a lakás és tovább lépni bármennyire is fáj. A késöbbiekben lehet megcsalna simán ha gondolja hogy ez a kis botlás nem jelentett nagy problémát neked. ;/
2018. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Önbecsülés nulla.


Megérdemled.

2018. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Viszont azt is írtad, hogy a különlét után jöttél rá, hogy ő a nagy Ő. Ezt a részét jó volt olvasni.

Remélhetőleg ő is így érez.

2018. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!