Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak, érdemes folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak, érdemes folytatni, vagy zárjam le, még ha nehezen is?

Figyelt kérdés
Október vége vagyok kapcsolatban egy idősebb férfivel.Eleinte minden csodálatos volt,klasszikus randevúk,sok közös program,és sok érzéki szex.Kb másfél hónapja mintha megfagyott volna párom érdeklődése irántam, két hetente egy - egy mozi,kis séta és ennyi.Kettesben egyáltalán nem akar lenni velem,mindig úgy intézi,ne legyen rá idő.Nemhogy szeretkezés, de egy csók sem volt ennyi idő alatt,néha alig ír a messengeren.Ha ír, akkor minden szép, kedves, de nem találkozik,vagy arra vár,hogy én menjek elé,én alkalmazkodjam.Kezdet óta sokat nyeltem, sokszor alig aludtam,hogy vele lehessek.De sok nagyon önző dolga volt,amit most látok be.Egyáltalán nem érzek olyat,amit szerelemnek lehet nevezni.Inkább hiányzik,mint társaság.Közeledik a szabadságom,hogy tervezzek így,azt sem tudom,utazunk -e, semmit nem mond. De én úgy döntöttem,nem szaladok utána, mert akkor nyeregben érzi magát és megy minden mint régen, az én rovásomra. Meddig lehet, vagy meddig érdemes ezt így húzni ? Szakítsak,és akkor fáj, de csak egy ideig? Megbeszélni nem akar semmit,eddig egyáltalán nem volt vevő erre. 23 L
2018. júl. 7. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyivel idősebb,remélem nincs családja.. Bár a családapák szivesen szexelnek fiatal nőkkel,ez a nagy igazság,főleg a feleség elhagyta magát stb,mindegy is. Lépj tovább,ez max ismeretség nem kapcsolat,még szex sincs,kinek kell ilyen 23 évesen?

36N

2018. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nincs családja, 47 éves és mindig fiatal párjai voltak és mindig ő szakított. Furcsa, magának való ember,a munka, a kulönmunka, az úszás előbbre való volt neki mindig,sőt a barátai is. Nem is értem,mi vonzott benne, néha olyan volt, mintha megigézett volna...
2018. júl. 7. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépj tovább! Fájni fog egy darabig, de ha ebben a kapcsolatban maradsz leépít téged. Ki tudja, lehet már másik 20 évesnek csapja a szelet vagy megunta veled a dolgot. Ne add meg neki az örömöt, hogy megint ő szakíthasson.
2018. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig ő szakit,na tudod ki akarna ezek után ujabb ideglenes üritőkelyhet játszani melette akit még le se toj.. Mikor lehet meletted végre férfi is,nem feltétlen az apukád korabeli..
2018. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!