Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt olyan, hogy vonz a félrelépés, titkos viszonyok helyzete?

Figyelt kérdés
Lényeg annyi, hogy van egy komolyabb párkapcsolatom, de ezek mellett 3 szeretőm is van, akik nem tudnak egymásról. Tudom, hogy nagy szemétség, de pont ettől izgalmas az egész, hogy titokban van, és így még jobban lázba hoz.
2018. júl. 23. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert őszinte és egyenes ember vagyok. A megcsalás csak azoknak való, akik az életben is egy hazug semmibe vehető egyének.
2018. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az egyik leghálátlanabb és alja szerep.Amiből borzasztóan nehéz szabadulni.
2018. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

A gyilkosoknak is nagy élvezet lehet embert ölni, levezethetik valakin a feszültséget. A pedofílok is nem azért teszik, amit tesznek, mert azt hinnék, hogy annyira jóságos tett, hanem mert élvezik.


Nem igazán érdekel, hogy ocsmány emberek mit élveznek, mi teszi boldoggá őket. Ez sosem igazolja a tetteiket.

2018. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy fanatikus filmrajongó véletlenül? :D Gyakori témája ez sok thrillernek. Túlzottan a hatásuk alá kerültél, rabul ejtett a világuk. Ki kéne józanodnod, és visszatérni a valóságba...
2018. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem, én nem élvezem, hogy átbaszok embereket. Szerintem kezeltesd magad.


Én abban találtam izgalmat sokáig, hogy szingliként kalandozgattam, de sosem csaltam meg senkit. Te is inkább keress valami kevésbé görény dolgot, amiben kiélheted a rosszalkodás utáni vágyad.

2018. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is izgatónak tartottam, volt is viszonyom de az nem olyan a valóságban ahogy elképzeled.

Bujkálni mások, elől, titkolózni, hazudozni, alibit keresni.

Tanulópénznek jó volt, nem hiszem hogy még egyszer belemegyek ilyenbe, rájöttem hogy nem az én világom, a jövőben marad fantázia szintjén.

2018. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Persze néha megtetszenek mások is, nem vagyok vak, de ha arra gondolok, hogy más érjen hozzám és én hozzá, szabályosan rosszul leszek. Nem beszélve arról, hogy elképzelem, hogy esne ez a páromnak és mit gondolna rólam. Abszolút nem vonz, sőt...
2018. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Igazából rossz párkapcsolat mellett igen, találtam benne izgalmat, de még úgyis túl sok aggály volt bennem, főként a másik családja miatt, így nem lett belőle semmi. Jó párkapcsolat mellett egyszerűen belebetegednék. Képtelen lennék úgy a másik szemébe nézni.
2018. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem vonz az a helyzet, hogy valakinek folyamatosan hazudjak, és így megbántsam, semmibe vegyem az érzéseit. Annál szerintem azért jobban kellene tisztelnünk, szeretnünk, akivel együtt vagyunk, hogy ilyen fájdalmat nem okozunk neki szándékosan.
2018. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5, ja, mert kurv.lkodni aztán baromi erkölcsös dolog. :D Imádom, mikor rib.ncok játszanak erkölcscsőszt meg úrinőt.
2018. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!