Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg nem fogok senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg nem fogok senki sem elfogadni így?

Figyelt kérdés
Ezt az a pasi mondta akivel ismerkedtem, és csak egyszer találkoztunk. Azt írta hogy nekem mivel már egy fél éve nem volt kapcsolatom, ezért biztos ki vagyok éhezve, és ő nagyon kíváncsi arra mennyire. Ezután megmondtam hogy hagyjuk abba az ismerkedést, nem szeretnék vele többször találkozni. Ezután írta azt hogy én senkinek se fogok kelleni, de ő szeret engem, mint ahogy még más lányt nem szeretett. Viszont azóta furcsa módon rám írt egy barátja ismerkedési szándékkal, és nem írtam neki vissza, azt írta hogy neki illik visszaírni, hogy egy bunkó vagyok.
2018. júl. 23. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy perverz alak és ne foglalkozz vele. Milyen ismerkedés h mennyire vagy kiehezve oké hogy ezen gondolkodik egy pasi de ha a szexen kivül mást is akarna nem ezzel kezdené. Meg a haverja se akadna rád így hirtelen de te tudod lehet még 3asba is beleakarnak vinni .
2018. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom a barátja nem magától írt rád,ne foglalkozz velük. Az ilyen nem férfi.
2018. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eleinte nem ezzel kezdte az ismerkedést. Azt mondta ő komoly kapcsolatra vágyik, és már azelőtt mondta hogy szerelmes belém, mielőtt találkoztunk. Még síró képet is küldött magáról, hogy utánam sír, meg hogy nem akar elveszíteni.
2018. júl. 23. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lónak a fa...fülét. Ne hallgass arra frusztrált kanos kis pötsre (meg a haverjára se), hülyeséget hord össze. Az ilyen idiótákat ignorál kell egy életre. Természetesen lesz majd olyan, akinek tényleg kelleni fogsz és nem csak lefektetni akar majd.
2018. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt és akkor is azt írtam, hogy lapát. Milyen kérdés már hogy mennyire vagy kiéhezve?! Keressen olyat aki azonnal ráugrik a p*csére.
2018. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondja, hogy nem fogsz kelleni senkinek, hogy megijedj és érd be vele jobb híján.:D
2018. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5+1.

De veled sem lehet minden oké, kérdező, ha ezt a kérdést ennyiszer felteszed...

2018. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!