Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthoni munka és párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni munka és párkapcsolat? Már teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés

Hétköznap irodában dolgozom, de mivel van 2 nap szabadnapom hétköznap így szombaton itthonról dolgozom. Ez minden szombaton 11 óra munkát jelent.


A probléma abból adódik, hogy a párom minden szombaton itthon van . Amikor én elkezdek dolgozni ugyanúgy beszél hozzám mintha nem dolgoznék. Kérdezget megszokott dolgokról, bevásárlásról,stb. Ha filmet néz kommentálja és meséli , hogy mi történik benne.


Már nagyon sokszor megkértem, hogy ilyenkor hagyjon békén, de hiába. Attól, hogy itthonról dolgozom az a 11 óra munka nagyon sok figyelmet kíván. Az utóbbi időben sok hibát is csináltam a munkámban.


Garzonban élünk, így más szobába nem tudok elmenni.


Szeretnék tanácsokat kérni, mi lehetne a megoldás.


2018. júl. 23. 19:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%

Én elmondom miért a könyvtárat ajánlottam.


Garzonról van szó, nem tudsz átmenni másik szobába, ha át tudnál menni, benne is jobban tudatosulna, hogy te akkor nem érsz rá, de így, hogy ott vagy karnyújtásnyira simán lehet, hogy néha csak elfejelti, hogy te amúgy dolgozol. Ő pihen, természetes, hogy a szabadidejét veled szeretné tölteni, hiszen gondolom szeret és lehet, hogy nem esik le neki, hogy zavar téged. Mások is írták, beszélj vele mégegyszer, hátha jobb lesz.


Azt meg nem hiszem el, hogy bent az irodában végig teljes csöndben ütök és párszor 2-3 percre nem jön fel néhány nem munkával kapcsolatos beszédtéma a kollégákkal. Én is dolgoztam irodában... De ennek ellenére elhiszem, hogy zavar.


Ahogy én látom valamelyikőtöknek el kéne menni otthonról, mert oké, hogy ez téged zavar és nem tudsz koncentrálni. De az, hogy küldd el őt otthonról (ahogy valamelyik hozzászóló írta), nevetséges. XD Nem tudom én mit szólnék, ha a szabadnapomon, amikor otthon lazítanék, el lennék paterolva, mert merek egy-két szót szolni és nem lábujjhegyen járok a saját lakásomban. Ezzel szemben te dolgozol, gondolom neked mindegy, hogy otthon vagy egy könyvtárban pötyögteted a gépet.


23/N

2018. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha a sokadik kérésre sem érti meg, hogy csöndben kéne maradnia, akkor egy iszonyatos bunkó ember, aki azt képzeli, hogy soha senkire nem kell tekintettel lennie.

Ez esetben valóban el kell gondolkodni, vajon ilyen emberrel jó lesz-e hosszú távon élni...

2018. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
27%

11-es vagyok.


Még annyi, hogy én nem tudnék otthon dolgozni, de ez csak én vagyok, lehet, hogy nekem ezért is kézenfekvő az a válasz, hogy menj könyvtárba. Ha otthon lennék, abból nem lenne sok munka, mert most csak gyors elmosogatok, most csak gyors leugrok egy kenyérért, most csak gyors lepokolom az asztalt, most csak gyors bedobok egy mosást, stb.. Szóval ha teljesen egyedül lennék otthon, akkor is elmennék egy könyvtárba.

2018. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
A férjem is itthonról dolgozik és igyekszünk tiszteletben tartani (gyerekünk is van). Kis lakásunk van, a dolgozó szobája egyben a hálószobánk és ott vannak pl. a ruháim. Ha szükségem van valamire simán bemegyek, akkor is ha épp konferenciabeszélgetést folytat. Ha ez neki nem felelne meg, akkor neki kellene más megoldást keresnie. Azért nem fog az egész család kussolni és mozdulatlanul ülni egész nap. Azért ez elsősorban az otthonunk, nem az ő irodája.
2018. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
27%

Ülj le vele, és higgadtan próbálj vele beszelni. Érveket os felhozjatsz, miszerint, ha nem tudsz odafigyelni a munkádra, még ki is rúghatnak, ha nem hatékonyan végzed azt. Ez pedig bevétel kieséshez vezethet.

Azért kedvesen megkérdezném hogy mit szólna hozzá, ha ezentúl neked csak az lenne a dolgod, hogy vele beszélgetsz.

2018. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Lehet itt szidni a párodat, de azért azt is figyelembe kéne venni, hogy azért vagytok egy pár, hogy egymással is foglalkozzatok. Egész héten dolgozol, 2 nap tanfolyam, persze vágyik a társaságodra, beszélgetésre. Ha erre még hétvégén sincs lehetőség, hamarosan megszünik ez a problémád. Így csak éltek egymás mellett, és ha sokáig azt érzi, hogy csak egy zavaró tényező, hidd el előbb utóbb talál mást aki vele is törődik.
2018. júl. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%

#14 Bezzeg ha megunná a bunkó viselkedésedet, és úgy döntene, hogy otthagy a gyerekeddel együtt, jól pofára esnél ;)


#16 Egy intenzív nyelvtanfolyam nem szokott hosszú hónapokig tartani, de hát aki még nem vett részt ilyenen, honnan is tudhatná... Ha egy felnőtt ember képtelen kibírni, hogy maximum 3 hónapon keresztül a másik csak vasárnap ér rá, mert a többi napon a képességei javításán, jobb életkörülmények elérésén dolgozik, és direkt zavarja a másikat, annak nem való párkapcsolat. Sajnálom a párodat (ha létezik), valószínűleg élni nem hagyod, és úgy szorítod mint egy anakonda.

2018. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

A GYK-n mindenki olyan élesen látja a dolgokat, közben meg a kérdés értelmezésével is gondok van.


A kérdező otthon dolgozna, ha a tufa barátja - aki bakker kommentál egy filmet?!?! - képtelen felfogni, hogy a barátnője dolgozna. Oké, hogy ő nem csinál semmit, de a másik attól a kieső munkaidejét pótolná, ha hagyná. És erre mi a tanács? A kérdező menjen könyvtárba! Gratulálok mindenkinek! Nem az infantilis idiótát kell leküldeni vagy ráparancsolni, hogy húzzon bőrt a képére, hanem azt, aki dolgozna. Bravó!


Kérdező, ha képes vagy ilyen idiótával együtt élni, akkor vagy fogadd el a helyzetet vagy parancsolj rá, hogy fogja be és értse meg végre, hogy nem az instán szörfölgetsz.


F

2018. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
17-es, ha olyan férjem lenne, aki elhagyna minket (engem és a KÖZÖS gyerekünket) azért, mert bemegyek a hálószobánkba valamiért, amire épp szükségem van, akkor segítenék neki csomagolni. (14)
2018. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most mondanám, hogy több városban vannak közösségi irodák, ahová be lehet ülni (én is szoktam, ha unalmas otthon melózni vagy elmegy a net), de egyrészt nem minden városban van, másrészt fizetős, harmadrészt ne te menj már el otthonról, amiért a párod bunkó. Persze lehet, hogy csak elfelejti, hogy melózol, pláne, ha nem régóta csinálod, erre jó lenne pl. egy mozgatható kis paraván, ami vizuálisan leválaszt tőle és ilyenkor eszébe jut, hogy nem szól hozzád. De ha direkt csinálja, akkor játszd el, hogy felhívod minden hülyeséggel a munkahelyén, amikor ő dolgozik, hátha rájön, mennyire zavaró.
2018. aug. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!