Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy a barátomat zavarja, hogy van egy fiú haverom?

Figyelt kérdés

Annyira amúgy se vagyunk nagy haverok, csak néha összefutunk a buszon meg messengeren beszélünk teljesen átlagos dolgokról. Már jóval a barátom előtt ismertem, akkor mondjuk összeakart velem jönni, de én elutasítottam. Mondjuk kicsit flúgos gyerek, mert nem nagyon akarta megérteni, hogy nem akarok tőle semmit. De aztán összejöttem a barátommal, akkor kicsit megszakadt a kapcsolat, aztán valahogy megint elkezdtünk beszélni, ő keresett meg. Most azt állítja nem akar tőlem semmit, csak simán barátként tekint rám, aztán ki tudja. De ha én nem akarok tőle semmit meg akkor se akartam, amikor a barátom még sehol se volt, akkor a barátomat miért zavarja? Vagy szerintetek jogos?

Azért tettem fel a kérdést, mert én se vagyok biztos benne, meg lehet, hogy engem is zavarna fordított esetben. De most igazából barátnőim nem nagyon vannak, mert az egyik bepasizott aztán most nem érdeklem, a másik fel ment Pestre... Szóval a barátságaim megszakadtak nincs senki, akivel beszélhetnék csak a barátom meg ugye ez a srác.


2018. júl. 8. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha te sem támogatnád, fordított esetben, akkor sztem itt nincs kérdés
2018. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem jogos, dehogy jogos. Egy önértékelési gondokkal küzdő barom a pasid. Olyan mint én is kb. Be fog börtönözni. Jobban teszed ha most azonnal kiszállsz ebből a kapcsolatból. Nagyon rád fog telepedni idővel, később már nem csak ez lesz a baja, de még barátkozni, barátnőzni se mehetsz majd.
2018. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mint ahogy az sem lenne jogos, ha fordított esetben téged zavarna. Úgy sejtem, a bizalommal még óriási gondok vannak nálatok.
2018. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondtam LEHET, hogy zavarna. Amíg nem vagyok ilyen helyzetben addig nem tudom, hogy reagálnék rá.
2018. júl. 8. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh én tudom mi lesz a vége ;)
2018. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az nem jó ha féltékenykedik a barátod mert egy lánynak is miért ne lehetne fiú barátja, bár úgy hogy az a fiú barát előtte próbálkozott az picit talán határ eset.

Nekem is van lány barátom akinek van kapcsolata, a lány nem tudja de fülig szerelmes vagyok belé, de semmi jelét nem adom természetesen mert nem illik és nem akarom a barátságunkat emiatt kockára tenni.

2018. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát van, aki féltékeny típus és nem viseli el az ellenkező nemű barátokat, bár engem inkább az zavarna, hogy ilyen esetben egy kicsit azt érezném, hogy nem bízik meg bennem.

De ha tényleg ilyen jó barátnak gondolod és tudod, hogy részéről is már csak barátság, akkor miért nem mutatod be a barátodnak is, hogy lássa nincs miért aggódnia?

Nekem az egyik ellenkező nemű barátom nem rég mutatta be a barátnőjét, akivel egész jóban lettem, aminek én is örülök és így nincs gond semelyik oldalról sem.

2018. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez nem barátság. A haverod szexuálisan vonzódik hozzád. Naná, hogy nem örül a vetélytársnak a párod. A "haverként tekint rád" meg csak duma. Ezt gondolom Te is tudod. Nem kéne a tűzzel játszanod. Nyilvánvaló, hogy számodra sem közömbös a haver. Döntsd el, melyik pasi kell.
2018. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!