Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom! Hogy tudnám elérni hogy ő keressen?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom! Tud valaki valamit ajánlani hogy ilyenkor hogy lehet elérni azt hogy hiányozzak neki. Sokan azt mondták hogy ne keressem. Ez be válhat? Vagy valami más amivel esetleg el kezdek neki hiányozni vagy felhív? Szeretem nagyon és tudja hogy szeretném a kapcsolatunkat helyre tenni.

#párkapcsolat #hiány #Elhagyott a párom
2018. júl. 24. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Miért akarsz trükközni és manipulálni?, hiszen ez vezetett ahhoz a bukáshoz, ahol most vagy.
2018. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Lassan ovatosan virulj ki,fogyj le ha kell, sportolj, senkinek ne panaszkodj,kozossegi oldalra neha vidam foto mas emberekkel. Ne keresd.

Ha keres, legy kedves de sose hivd vissza, ne erdeklodj felole. Garantaltan visszajon. Na akkor kell jot rohogni rajta es sosem osszejonni vele ujra:))

2018. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

>Szeretem nagyon és tudja hogy szeretném a kapcsolatunkat helyre tenni.


Akkor tegyél érte TE, ne tőle várd, hogy keressen.

2018. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 peca1000 ***** válasza:
100%

Neked kell felkeresned, és megemlìten, hogy próbáljátok meg újra.


Mert különben úgy jársz mint én.


Szakítottam a barátnőmmel, és gondoltam, majd visszakönyörgi magát.


Ehelyett összejött egy másik palival, aki a férje lett, és a gyermekei anyja.


Mai napig bánom, hogy nem hívtam vissza akkor időben, hogy elnézést kérjek, mert hirtelen felindultságból szakítottam vele.


Életem szerelme volt, ez kb. 20 éve történt.

2018. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha elhagyott annak biztos megvolt az oka. Nem ő fog könyörögni, ha már meglépte a szakítást. Neked kell a tudtára adnod hogy akarsz tőle még valamit. De szerintem halott ügy.
2018. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó lenne tudni, hogy miért szakított.

Ha rajtad kívül álló okból, úgymond a körülmények áldozata lett, akkor annál jobbat nem tehetsz, minthogy még most is támogatod.

Ha viszont köztetek nem ment a dolog, akkor bocs, de nem véletlenül döntött így. Ha pedig akarsz tőle valamit, akkor egyenes emberként felkeresed. Ha folyamatosan posztolod magad a közösségi médiára, akkor kb. az egész ismeretségi köröd pontosan tudni fogja, hogy miért vergődsz.

2018. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


"Ehelyett összejött egy másik palival, aki a férje lett, és a gyermekei anyja." WOW:))))

2018. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

igaza van itt mindenkinek!

- Ne taktikázz

- ha szeretné ő is, hogy hozzátok helyre és főképp a te hibádból hagyott el akkor TE keresd.

- jó lenne tisztázni , hogy mi volt az oka.

- és a legfontosabb, hogy van e egyáltalán értelme ebbe energiát fektetned, fektetnetek. Ezért minél hamarabb gondold végig, és beszélj vele.

2018. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Többnek adtam ki magam mint ami pl hogy van motorom , tudok főzni és még pár apróság amik kiderültek és itt kezdödött a baj. A bizalmát elveszitette felém. A kapcsolatunk helyre jöhetett volna csak közben neki melldaganata lett rosszindulatú. Ez betette nála a kaput és elhagyott. Utoljára mikor telefonon beszéltünk azt mondta hogy ha túl van a műtéten vissza térünk rá. Ha facebookon írok rá semleges. El hiszem hogy ideges de hogy szerezzem vissza,szeretem és amiben tudtam mindig segítettem neki. Valami tanács?
2018. júl. 24. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Átverted szegényt, persze, hogy dobott.

Nézd, most neked kell tamogatnod ot,éreztetni vele, hogy szamithatsz rá

2018. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!