Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy jobban figyeljen rám?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy a párom túl sokszor felejti el, amit mondok vagy egyátalán nem is figyel rám. Megbeszéltem vele, azt mondta, hogy érdekli amiket mondok, de nem tud vele mit csinálni, hogy elfelejti. Elkezdett vas tablettát szedni és olvasni, hátha jótékony hatással van az emlékezetére. Látom és értékelem, hogy mennyire próbálkozik, de emellett teljesen kivagyok, hogy elmondok egy lényeges dolgot és fél óra múlva még arra sem emlékszik, hogy egyátalán beszéltünk olyanról... Mit tudnék csinálni, hogy ne viseljen meg ennyire?

(Egyébként nem buta, egyetemre jár, ahol jól teljesít. Azt sem értem, hogy képes megjegyezni 2-300 oldalnyi anyagot, de amit mondok az kimegy a fejéből. )


2018. máj. 21. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már vagy orvosi eset, vagy ennyire nem érdekled.
2018. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul, hogy elfelejtek nagyon fontos dolgokat, mert kell a hely az agyamba a tanulás végett és sajnos tényleg nagyon sokszor előfordul, hogy "túltelítődik" az agyam és elkezdi "kiszórni" az információkat magából.


Persze ha ez akkor is fenn áll amikor nem tanul folyamatosan akkor az már baj.

2018. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iszik energiaitalt? Én akkor voltam ennyire használhatatlan, amikor ittam azt a borzalmas turbólötyit. Amíg dolgoztam, tök jó volt, felpörgetett, tudtam menni éjszakás műszakból iskolába, aztán kiment a hatás. Na, akkor viszont se kép, se hang. Mi is megbeszéltünk dolgokat, és utána egyáltalán nem emlékeztem rá. Kb.2 hónap után felhagytam a turbólötyivel, és megszűnt ez a probléma. Persze lehet, hogy csak sok felé kellene koncentrálnia, és ez nem megy neki. Ha megbeszéltek valamit, írja be rögtön a telefonjába, és állítson be emlékeztetőt.
2018. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem iszik emergiaitalt, néha ha nagyon álmos a munkában akkor kávézik, de nem szereti a cukros löttyöket. Van amit soha nem felejt el, pl. minden hónapban megemlíti, hogy anno ezen a napon jöttünk össze, erre én nem szoktam figyelni. De annyira zavaró, hogy mondok neki egy (lehet, hogy csak nekem?) fontos dolgot és egyátalán nem emlékszik rá és ha szólok, hogy már megint nem figyelt akkor rosszul esik neki...
2018. máj. 21. 20:32
 5/6 anonim válasza:
Lehet megcsal es a gondolatai masshol jarnak ha beszelgettek
2018. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csapongó, én is ilyen vagyok.


Bármit megjegyzek, főleg, ha írott, vagy rajzolt dolog, de amit mondanak, azt konstatálom, aztán félóra múlva már nem is emlékszem rá.


Nem jó dolog, de a barátom ismer, tudja, hogy figyelek rá, csak épp aztán kimegy a fejemből, ezért a fontos dolgokat leírja cetlire, vagy rajzot ad nekem :D

2018. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!