Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell e beszélni az exről?

Figyelt kérdés

Némi különélés után újra együtt. Párom ez idő alatt együtt volt valakivel. Nem tudom kiverni a nőt a fejemből. Ezer kérdés van a fejemben. Ki kezdeményezett jobb volt e nálam, miért engem választott.

Minden nap nagyon rossz mert elfolytom ezt a sok kétséget magamban és a feszültség csak gyűlik. Párom Azt mondta nem tudott engem elengedni, és hogy nem akar róla beszélni. De engem nagyon zavar hogy a mi lakásunkban voltak. Érdemes firtatni vagy hagyjam?


2018. júl. 24. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én biztos szeretném megbeszélni. Nem tűnik fernek, hogy ő visz valakit szószerint a helyedre és utána nem hajlandó megbeszélni.

Esetleg annyi, hogy összeírnám a kérdéseimet, hogy egyben lássam és tudjak szelektálni, hogy mi az igazán fontos kérdés.

Mi mindig megbeszélünk mindent, akkor is, ha fáj.. Úgy nem fog működni, ha nem tudtok bármit megbeszélni.

2018. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt ilyen. Mindenki másként tudja feldolgozni ezt. Az én párom is utál az exeiről beszélni, nem is teszi, de ebben az egy esetben kivételt tett, mert tudta, hogy nekem szükségem van rá. Én a legapróbb részletekig kikérdeztem mindenről, de tényleg mindenről. Nagyon szenvedett közben, de minden kérdésre válaszolt, kendőzés nélkül, és nem azt mondta, amit ilyenkor a nők szeretnek hallani, hanem teljesen őszintén válaszolt mindenre, mert én ezt kértem. Jó sokáig tartott ez, hónapokon át, de kitartóan, szó nélkül csinálta, bárhol, bármikor kezdtem bele. Én meg ettől egy idő után megnyugodtam, és a bizalmam is visszajött. De nem mindenki képes ilyen fájdalmas módszer elviselésére, sokkal egyszerűbb csak elfelejteni, és megelégedni azzal, hogy visszajött hozzád, mert te kellesz neki. Ez a kikérdezős módszer felhoz olyan dolgokat is, amik könnyen beleégnek az ember memóriájába, pedig nem kéne. És sokkal tovább is tart, mint a sima felejtés.

Kitartást neked, es inkább örülj annak, hogy újra együtt vagytok. Ezt a csajt meg tedd a többi, előtted lévő ex közé, mert ő sem több náluk már.

2018. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha téged ennyire zavar, akkor muszáj róla beszélnetek. Könnyen lehet hogy ha most nem beszéled ki, akkor rámehet a kapcsolatotok.
2018. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszéltünk. Én elmondtam mindent, ami bennem volt, a félelmeimet és a kérdéseimet. Nem mondott sokat, nem ment részletekbe, inkább folyton az én hibáimra terelte a szót.

Elmondta,ha én nem hoznám fel neki már eszébe sem jutna, és tényleg nem akar róla beszélni.

Persze ismerem már annyira. Tudtam mikor füllent. :(

2018. júl. 25. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!