Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok ha a párotok nem akarna beszélni a volt kapcsolatairól?

Figyelt kérdés
Itt olyanokta gondolok hogy nem akarná megosztani hogy hány emberrel volt eddig, voltak e egyéjszakás kalandjai, volt e már extrém élménye pl édeshármasba benne volt e stb..szerintetek ez magánügy vagy azért olyan dolog amit meg kéne osztani a másikkal? Nektek mennyire férne bele ha a párotok nem lenne hajlandóa múltjáról beszélni?
2018. jún. 12. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Bár én annak a híve vagyok, hogy ne legyenek titkaink egymás előtt, valamilyen szinten azt is megértem, ha valaki nem szívesen beszél ezekről. Ez a múlt. Talán tart attól, hogy ezek alapján ítéled meg.
2018. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem kérdezem.Amit el akar mondani elmond amit nem nem.Különösebben nincs jelentősége.

Csak az olyan témákkal hanyagoljon,hogy ezzel-azzal mit és hogy meg milyen volt.

2018. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Van értelme ismerkedni, ha nem hagyjuk magunkat megismerni? Én úgy vagyok vele, hogy mindent elmondok ami számít, kérésre meg a többit. Abból indulok ki, hogy nekem tiszta a lelkiismeretem, a másik meg elég felnőtt hozzá, hogy helyén kezelje az információt amit kap tőlem, ha már kérdez. Ennek elvileg oda-vissza működni kellene.

31/f

2018. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagyok valamire akkor azt megkérdezem. Egyébként nem beszélünk a volt kapcsolatainkról csak úgy, h képzeld ez volt, az volt. Az ránk tartozik, de ha a másik kérdez róla, akkor elmondjuk, h mi volt.
2018. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Remélem téged sem zavar, ha elmondja, hogy a fél rosszlanyok.hu-t felpróbálta már, vagy ha éppenséggel a csókszüzességét is veled veszíti el.
2018. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bakker. Engem azért épìtettek le,mert sokat beszélten(kérdésekre válaszolva) az exemről.
2018. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy vagyok vele, hogy jobb nem tudni. Ahogy már korábban is írták titkolózni nem jó, de ez pont olyan téma szerintem, amiben néha jobb nem tudni és nem beszélni róla.
2018. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
A "nem akarok róla beszélni" is elég egyértelmű válasz. Azt jelenti, hogy össze sem tudja számolni.
2018. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
A fiúk hazudjanak magasabb a lànyok pedig alacsonyabb számot, márha jót akarnak
2018. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Volt egy lány szolid megjelenés deggig erő haj....elovadtam tőle. Majd egyszer eldicsekedte,hogy hányszor szexelt 4esben. Nem vagyok prűd lehet ha adódna alkalom egy éjszakásként benne lennék de nekem gáz volt erről tudni. Vagy exem az előző pasijával benne vt az análba de velem nem akarta. F...nak mondja el azt mondaná neki nem fér bele és kész.
2018. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!