Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kezelitek ha barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek ha barátnőtöknek nincs kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Valahogy engem aggaszt,mostanság ritkán beszélünk kicsit telefonon.Félek hogy ki szeret belőlem 3 hete járunk és nem akarom őt elveszíteni.
2018. júl. 24. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk békén hagyom. mindenkinek szüksége van néha arra, hogy egyedül maradjon a gondolataival
2018. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet mindenki másnál már kibeszélte magát.
2018. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért telefonon? Távkapcs amúgy? Lehet, hogy több kedve lenne beszélni élőben.
2018. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van kedve állandóan beszélgetni, mindenkinek van szüksége saját térre, kinek többre, kinek kevesebbre. Nem veszem ezeket magamra, hiszen én is igénylem az egyedüllétet, egyszerűen hagyom élni ilyenkor. Egyébként mit jelent nálad az, hogy ritkábban? Napi több telefonálgatásba például én alapból beleőrülnék, szerelmesen is.
2018. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig gyakran telefonáltunk most viszont ritkán.
2018. júl. 24. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el randizni vagy valami,írj postán neki vagy bármilyen romantikus dolgot tegyél.
2018. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
olyankor Activity-zünk.
2018. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

#1 +1

Magamból kiindulva, néha nekem is szükségem van egy kis szélcsendre.

2018. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lefekszem vele, eddig egyszer sem utasította vissza és jobban érzi magát utána.
2018. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha össz-vissz három hete jártok, mégis mit jelent az, hogy "mostanság" keveset beszéltek? Két napja?
2018. júl. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!