Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti miért nen főztök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért nen főztök a barátnőtöknek soha?

Figyelt kérdés
Miért nem merül fel sok férfiben, hogy talán a másiknak is jól esne, ha ilyen gesztussal lennétek az irányába és az, hogy ezzel dolgoztok többet jelent, mint egy két perc alatt megvásárolt virágcsokor?
2018. máj. 21. 21:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
57%
Sütni szoktam neki.
2018. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
32%
Mert pocsékul főzök. :D
2018. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
2018. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
80%
páromválasza: "mert csicskák vagyunk" :DDD
2018. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
55%
Kettő barátnőmnek is főztem. Megették mert éhesek voltak már, de abban maradtunk mindkétszer hogy inkább ne legyen folytatás.
2018. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
67%

Mert sok férfi megalázónak tartja hogy egyáltalán házimunkát végezzen vagy főzzön mert szerintük ez idézem “női munka”

Amíg a nő időt és energiát pazarol egy férfira addig a férfi azt hiszi hogy ha vesz egy gazt ,kacatot , vagy elvisz vacsorázni akkor meg van oldva, a gondoskodás a férfinál annyit jelnet hogy huzogatja a bankkártyáját

Pedig sehol nincs előírva hogy a házimunkát a főzést csak a nőnének kene csinálni

Ezeket a mai világban amikor mind a két fel dolgozóik fele fele arányban kene megoldani

Férfinak is ki kene venni a részét a főzésből és nem úgy viselkedni mint egy nagy gyerek akire főzni mosni takarítani kell mint ha a párja az anyja lenne

2018. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
57%
Nekem főztek többen is. Akkor most mi van?
2018. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%
Mivel magamra főzök, maximum annyit tudok tenni az ügy érdekében, hogy dupla adagot készítek. Nem is értem, miért tartják olyan marha nagy dolognak, hogy valaki pizzarendelések nélkül fenntartsa magát.
2018. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
14%
Hogy én?
2018. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 acelsziv ***** válasza:
57%
Rendszeresen főzök. És jól. Kérdés?
2018. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!