Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a páromat arról, hogy Csernobilba utazzon?

Figyelt kérdés

A barátom, és a haverjai eltervezték, hogy elutaznak Csernobilba, mert odavannak a különböző posztapokaliptikus művekért, legyen szó filmről, könyvről vagy játékról.

Engem is rá akarta beszélni, de végül úgy döntöttem, hogy nem szeretnék menni, azóta is kérlelem a páromat, de

mostanra minden le van szervezve, augusztusban mennek.


Már több nagy vitánk is volt, de hajthatatlan, azt mondja, hogy biztonságos, éb viszont aggódom a sugárzás miatt, hiába csak néhány órát töltenek a Zónában, félek így is lehet belőle baj, pl. egy daganatos vagy rákos megbetegedés, de a régi épületek is életveszélyesek lehetnek. Arról nem is beszélve, hogy az egyik haverja kitalálta, hogy szakadjanak el a csoporttól, és amilyennek a végén tényleg megpróbálják, ha pedig így eltévednek nagy bajba kerülhetnek, esetleg le is tartóztathatják őket...


Szerintetek én reagálom túl, vagy valóban jogosak a félelmeim?


2018. júl. 25. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Alsó tagozatos voltam, amikor felrobbant Csernobil. Itthon úgy tájékoztatták a jónépet, hogy a felhő elkerülte Magyaro-t, meg hát úgy általában semmiféle veszély nincsen, ezt tuti, hogy órákon belül elkezdte mondani a tévé. Szerinted, a múlt rendszerben, vagy úgy általában bármikor bepánikoltatták egy ország népét azzal, hogy most akkor leszáll rátok is a nukleáris szennyeződés, aztán éljetek rettegésben, hogy mi bajotok lesz? Azt mondták, nincs semmi komoly veszély. A szüleim azt találták ki, hogy egy hónapig csak rostoslevet ihattam, csapvizet nem. A gondolat alapja az volt, hogy ugye szennyeződhetnek a vizek, amiből a csapvizet nyerik. Ez ilyen üveges rostos volt, mint ma mondjuk a borsodi sör. Szerettem mondjuk, de néha ittam akkoriban ilyesmit, és nyilván csapvizen éltem. Szerintem ezt ők is inkább a maguk megnyugtatására találták ki, mert ugye semmit sem ért (volna). Hát felnőttem, itt vagyok.

Nem lennék rá kíváncsi, de biztos, hogy semmi baja sem lesz.

Tök igaza van annak, aki írta, hogy ma már egy okostelefonnal nagyobb sugárzás ér. Amit férfiak pl. előszeretettel tartanak farzsebben, zsebben, övtáskában, nap mint nap a heréjük magasságában. Hát ez kb. veszélyesebb, mint Csernobil ma. Nem engedik őket olyan helyre úgyse, ami veszélyes, azért ma már van ott felelősségtudat. Letartóztatni nem fogják, az nem Észak-Korea. (oda viszont tényleg ne engedd el, ha kitalálja).

2018. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!