Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek volt terhességmegszakítá...

Kinek volt terhességmegszakítása kromoszóma rendellenesség miatt? Sajnos nálam nagy valószínűséggel az lesz. Teljesen kivagyok, úgy érzem nem bírom tovább.16 hetes terhes nem bírom elviselni a fájdalmat, hogy elveszítem. Első baba!

Figyelt kérdés
Kérem írjon aki hasonló helyzetben van vagy volt. Hogyan lehet ezt elviselni, úgy érzem minden értelmét veszti.:'((
2017. ápr. 24. 11:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, hogy én is írok. Mi most várjuk a prena teszt eredményét. Nagyon félek, nem tudok semmi másra gondolni, nagyon várom az eredményt.


Szintén az első babánkat várjuk, aki a többedig lombikra sikerült.


Megkérdezhetem, hogy mi volt a baj? MElyik eredményetek lett rossz?


_Nagyon sok erőt kívánok neked.

2017. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Genetikai ultrahang mutatta ki hogy a nyaki redő majdnem 5mm.. ma kapom meg az eredményt, ugyanis csináltak biposzia vizsgálatot..
2017. ápr. 24. 11:16
 3/43 anonim ***** válasza:
70%

Alacsonyabb nálunk a nyaki redő, de szintén magas. Én a héten kapom a prena eredményét.


Nagyon drukkolok érted.


A többi eredményed milyen? Milyen kockázat jött ki? Tudott biztatni az orvos?

2017. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Csodában bízunk a orvosommal együtt..
2017. ápr. 24. 11:29
 5/43 anonim ***** válasza:
60%

Mi is abban bízunk!


Minden jót

2017. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
14%

Akkor még van remény!! Egyelőre bizakodjunk! Majd írj, ha van eredmény!

Ha esetleg down baba, nem tartod meg?

2017. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a drukkolást! Ha down kóros, nem tarom meg, lehet szívtelennek tűnik amit mondok, de megszakadna a szívem, ha nem tudna olyan lenni mint a többi baba, hiszen a down kornak vannak fokozatai.. Nem szeretném a szomorúnak látna.. nem beszélve arról, hogy ez egy egész életet kíván, hiszen vele kell lenni egész életben..
2017. ápr. 24. 11:52
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem tűnsz szívtelennek! Csak te tudhatod, mivel bírsz el! Várjuk a híreket!
2017. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
33%

nem tudnád boldogtalannak látni, ugyanis a down-kórosok 99%-a boldognak vallja magát. és önálló életet is élhet, ha időbenelkezdik fejleszteni a képességeiket. ismerek down-kórost, aki egyedül él, van munkája és nem szorul senkinek az ápolására.

de én nem akarlak semmire rábeszélni, ne érts félre. csak az én tapasztalatom azt mutatja, hogy nem is olyan nagy tragédia a down-kór, ezért ha én lennék ilyen helyzetben, akkor megtartanám. de te te vagy, és nekem nincs jogom beleszólni az életedbe.

A legjobbakat! remélem egészséges lesz a pici

2017. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk a kombinált teszt mutatott rossz eredményt, sőt furcsát, még a genetikus is meglepődött, amnióra küldtek, arra vártunk 4 hetet, hogy 16 hetesen megcsinálják, majd még 2 hetet az eredményre. Nekünk az szerencsére negatív lett. Tudom, hogy borzasztó a várakozás, és könnyű mondani, de amíg nincs eredmény bízz.

Drukkolok nektek, majd írd meg mi lett.

2017. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!