Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyáva a férjem?

Figyelt kérdés

Igazából más problémám nincs, egyedül az, hogy a férjem nem áll ki mellettünk.

Most vesztünk össze egy párral, mert irányítani akarták az életünket, mivel mindig én álltam ki mellettünk és én mondtam el, hogy semmi közük hozzá, állandóan engem támadtak. Meg is jegyezték a barátok, hogy mindig csak velem van a baj, érdekes, a párommal nagyon jól kijönnek. Már azt is megkaptam, hogy én befolyásolom a férjem, pedig nekem mindig elmondja a véleményét mindenről, most is ő mondta, mit írjak az állítólagos barátoknak, ugyanis tegnap este veszekedtünk velük, természetesen rajtam keresztül elég bátornak bizonyul.

Már belefáradtam ebbe, nem tudom tovább tartani a hátam. A ráadás még az, hogy mi vagyunk a hibásak, mert mindig veszekedtünk a barátokkal a párom szerint. Azaz én. Mindig minden helyzetben ez van. Én döntsek, irányítsak, ha pedig valami nem jól sül el, az orrom alá dörgöli. Egyébként fel sem fogta, miért telt be nálam a pohár. A férjemet próbálták ellenem uszítani, irányítani. Akkor sem mondta el őszintén a párom, hogy mire gondol, annyit írt a barátoknak erre, ahány ház, annyi szokás és nekünk így jó. Mikor elolvastam, hogy mi a tervük a barátoknak, kiakadtam és mondtam ennyi volt, betelt a pohár. A párom megsértődött, mert nem beszéltem meg vele ezt az egészet, mielőtt elküldtem volna őket a ...

Tudom, ne sírjon az ember, de muszáj leírnom. Néha már annyira belefáradok ebbe az egészbe. Addig minden szép és jó a kapcsolatunkban, amíg nem jön valaki, vagy valami, ami megingathatná és akkor megint elő kell vennem a pajzsom, tartani és ha nem elég erős, én vagyok a hibás. Ha próbálnám megbeszélni, annyit kapok, meddig fogunk még ezen rágódni?

Ez normális dolog? Nem gond, ha megírja valaki, hogy én vagyok eltévedve, lehet úgy van. Én komolyan már nem tudom!!!!



2018. júl. 26. 10:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy nem a férjed gyáva, hanem te vagy túl domináns, ahogy az ismerős pár is megjegyezte. Az ilyen nők tudat alatt is papucsot keresnek maguknak. Így jönnek ki jól. Egy domináns férfi mellett már elvált asszony lennél.
2018. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Én megértem amiről irsz és azt is értem, hogy neked ez miért esik rosszul.

A leírás alapján a férjed ilyen kis somolygós, hogy uszítani szeret, de ha összecsapnak a hullámok, akkor meghúzza magát és mossa kezeit.

Ő nem fog változni, mert ezt szokta meg, hogy majd te leszel a szócsöve és ha ez nem jól sül el, majd ő tud makulátlan maradni és mindenki rád húzza majd a száját.

Azt, hogy ő miért ilyen? Nem tudhatjuk.... talán régen is ilyen volt, csak te letudtad annyival simán, hogy "konfliktus kerülő, nyugodt ember".


Amúgy ez az egész szitu, amit írtál nagyon gyerekes és felesleges.

Én meg azért keményen elgondolkodnék azon, hogy együttmaradjak e egy ilyen férfival, akinek kb konkrétan leírják, hogy hagyjon el engem ő meg bújtatva csak annyit üzen rajtam keresztül, hogy ahány ház, annyi szokás.


Képtelen lennék megbizni benne, hogy ilyen emberekkel továbbra is tudna esetleg barátkozni meg hogy csak ennyivel letudja és tényleg nem áll ki tökösen, ahogy te is írod.

2018. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. A pénztárcánkban turkáltak, meg akarták mondani, hogy ki ossza be a pénzt, stb. Még mindig így gondolod?
2018. júl. 26. 10:19
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
Ott van a férjed melletted? Ott van. Akkor kit érdekel, hogy ki/kik mit tesznek, mit mondanak rád? Peregjen le, lépj tovább.
2018. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem gyáva a férjed, az a helyzet, hogy a személyiségetek nagyon eltérő. Te miközben változtál, csak határozottabb lettél, ez meg befolyásolta az ő személyiségét is, ami alapból nem harcias. Ez nem feltétlenül gyávaság, beszéljétek meg...
2018. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igazából nem írták, hogy hagyjon el engem, csak durván ellenem akarták uszítani.
2018. júl. 26. 10:21
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Turkálni, megmondani? Konkrétan hogyan?


Igen, még mindig úgy látom, kulturált dolog ezt úgy rövidre zárni, hogy "ahány ház, annyi szokás", nem pedig hőzöngeni rajta.

2018. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

"Én meg azért keményen elgondolkodnék azon, hogy együttmaradjak-e egy ilyen férfival"


Már csodálkoztam hogy egészen a második válaszig nem jött fel a válás mint megoldás.

2018. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

3

Igen még mindig így gondolom. Ráadásul önmagukat mínősítik, mert egy intelligens ember nem turkál más pénztárcájába.


Mondom, egy szót ne vesztegess ezekre. Felesleges. Ha így teszel messze magasan föléjük emelkedsz, és le tudsz tekinteni rájuk, mosollyal, mert az ő életükben csak annyi van, hogy mást rágalmazzanak, te pedig a helyeden vagy, és megéled ezzel a férfivel az életet.

Kit érdekel, hogy ki mit mond..

2018. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
#9 Pont ez a baj. A "gyáva" férj túl tud lépni egy ilyen szintű problémán, a feleség még itt is ezen lovagol.
2018. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!