Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett ilyen agresszív a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen agresszív a barátom?

Figyelt kérdés
Akaratom ellenére fogdosott egy idősebb alkoholistának tűnő pasas, persze ellenkeztem meg hangoskodtam hogy fejezze be, nem hagytam magam, viszont barátom meg nagyon nekiesett és vagy hármat behúzott neki, megrúgdosta. Engem nagyon megijesztett ezzel a viselkedésével de nem akarom neki mondani, félek megbántom. És ha következő ilyenből már rendőrségi ügy lesz? Engem soha nem bántott de akkor is a frászt hozta rám. 18L
2018. júl. 26. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jaja 10-es inkább hagyta volna, hogy fogdossák a barátnőjét.
2018. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!