Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldható probléma ez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldható probléma ez vagy felesleges erőltetni az ilyesmit?

Figyelt kérdés
Röviden, egyik fél nem szereti az állatokat, a másik igen, tartana is többet is. De a másik persze nem.Van erre megoldás vagy ez hiábavaló?
2018. júl. 26. 23:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Volt 2, de nem hozhattam magammal költözéskor, mostanit ő engedte nagy nehezen. 2 éves könyörgés után kb.
2018. júl. 27. 00:05
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem érdemes erőltetni.

Vagy keresel olyan társat, aki szintén örömmel tart állatokat.

2018. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem keress olyan társat,aki osztja a nézeteidet.

Egyèbként ezzel nem éri meg vesződni.

(És aki nem szereti az állatokat az tényleg egyfajta mentalitást kèpvisel...)

2018. júl. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Aki igazán szeret elfogadja,hogy Te szeretnél állatot, cserébe Te is elfogadod az Ő hülyeségét. Ennek így kéne normálisnak lennie.
2018. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedne,na itt sem a háziállat gond a fő probléma
2018. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Nem engedne,na itt sem a háziállat gond a fő probléma" persze, hogy nem az a főprobléma. Az a fő probléma, hogy a kérdező odaköltözött a hapsijához, aki nem állatos és telecseszné az otthonát állatokkal. Nincs baj az állatokkal, azzal sem, hogy szereted őket kérdező, de vedd figyelembe, hogy ő is engedett a kutyával. De aki arra húzza a száját, erősen kétlem, hogy több vagy nagyobb testű állatot szeretne kerülgetni.

Ez kB olyan kérdező, mintha meghívnál engem a házibulidba, én meg magammal hoznék másik 6 embert akit nem ismersz vagy nem kifejezetten csípsz. Szar ám ilyenkor házigazdának lenni.

32/f

2018. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Előző ezért kell megismerni egymást és olyat keresni akive passzolok,nem csak ugy beköltözni aztán itt sirni h nem engedi a kutyát,hu kikönyörögtem két év után,nem jo az ágyban,hu minden szar végül is tök idegen..
2018. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Akkor hogyan oldja meg utolsó? Nem a kapcsolatot, hanem a problémát. Amúgy is.... mennyi állat kell?

32/f

2018. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mondom nem két év után kell rájönni h hu a másik nem szereti az állatokat nekem meg van mert én igen.. Nem a Gyakorira kell kérdest irni.. Van itt más probléma is az fix,különben megbeszélnék,nem itt kérdezne..
2018. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Szerintem is van más probléma is. Az kérdés elején én válaszolgattam neki, de arra nem kommentált a kérdező, hogy vajon más témákban is ennyire különböznek-e az álláspontjaik.
2018. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!