Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha szeretsz valakit kitartasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha szeretsz valakit kitartasz mellette" Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk legjobb barátok, 2 éve vagyunk együtt. Hatalmas a szerelem köztünk, de ő még nem akar osszekoltozni. Eleinte nem tudom mi volt az oka ennek, mindig mast mondott tehát szerintem minden csak kifogás volt. Most már az az ok, hogy megromlott a kapcsolatunk. Olyanok vagyunk, mint két tini akik csak járnak. Találkozunk munka után, Sétálunk egyet (amit imádok, csak az a baj, hogy ez minden ami van koztünk ) aztán megyünk haza. Szülők miatt egymasnal se tudunk lenni, tehát kettesben lenni soha nem tudunk. Eddig türelmes voltam, bár én mar hamarabb is akartam az osszekoltozest, de vártam, viszont most már nagyon szomorú és ideges vagyok allandoan és nagyon sokszor kijon ez belőlem. Emiatt romlott meg a kapcsolat, tényleg nagyon sokat veszekszem, de nekem ennél többre van szuksegem, hiányzik és minél jobban éreztetem vele annál jobban tavolodik,de ha meg inkább bekenhagyom akkor panikba esik, hogy most mi van, már nem szeretem??? És képes órákig sírni, hogy nem akar elvesziteni.

Azt mondta, meg sokszor hallom is ezt, hogy ha szeretsz valakit kitartasz mellette és ha képes vagyok azert lemondani róla, mert nem költözünk össze akkor nem is szeretem. Gondoltam arra is, hogy ultimatumot adok, de nem akarom zsarolni vagy raeroltetni bármit is.

Mit gondoltok?

Szerintem az egyetlen oka ennek, hogy kényelmes neki otthon és fél a valtozastol.


2018. júl. 28. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést: 2 év után se akar összeköltözni, holott egyikőtöknél se tudtok lenni... Ez a szerelem?!
2018. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"...szeretni nem azt jelenti,

Hogy két ember egy igát von,

Hanem a másikat biztatni, repülni

át egy világon…" (Kowalsky meg a Vega - Egy világon át)

2018. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kiart.

De ő meg szrik rád.

Dedós

2018. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

“Ha szeretsz valakit kitartasz mellette" meg igyekszel neki könnyebbé tenni, hogy kitartson melletted, meg nem zsarolod érzelmileg, meg ha szeretnél összeköltöznél velem stb. Ezt nyugodtan told hozzá, ha megint ez a téma. Vagy ha nem akar már semmit tőled, akkor mondja azt, hogy tudj mérlegelni kell-e ez neked vagy sem. Velem is játszották ezt, mikor a lehetőségek adottak voltak, abból szakítás lett, valszeg a tiéd ből is kérdező. Ja, és te leszel a szar :D

32/f

2018. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Két évig semerre nem haladtatok ezek szerint az életben. Ez kb csak akkor lehetne elfogadható ha max 20-22 évesek vagytok. De ez a lány nem akar tőled komolyabbat, csak lelkisimiként vagy vele, vagy azért hogy elmondhassa, hogy nincs egyedül.

Jogos hogy vannak igényeid, és jó hogy ezt elmondod neki, de ő hisztivel reagál. Én nem pazarolnék rá több időt, őszintén.


30/N

2018. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Én még "csak" 22 éves vagyok, de egyáltalán nem érzem magam fiatalnak az önálló élethez. A párom már 28. Most megbeszeltem vele, hogy döntse el, hogy mit akar, mert nekem ez így nem megy. Megmondtam, hogy vagy történik valami változás, vagy ennyi volt, de hagyok neki időt. Azóta teljesen bekattant és ócsárol, hogy egy hülye ***** vagyok akinek bárki jó, biztos találtam is már mást, takarodjak akkor ahhoz és keressek valakit aki egyből osszekoltozik velem (itt már 2 évről van szo,nem egyből ). Nem tudom, hogy lehet ezt kezelni...
2018. júl. 28. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, az ember általában igyekszik kitartani, ha komolyan szereti a másikat. De van egy határ azért, ameddig egészséges, utána már csak gyötrődés. Őszintén szólva te már átléptél az egészségtelen kategóriába, megértem a problémád, voltam a helyedben. Nem változott, a pasi mondvacsinált okokkal tolta. Meguntam. Szerettem, kitartottam, de van egy pont, ahol már nem lehet.


Ne ostorozd magad azért mert van egy (megjegyzem tök normális) igényed!


29n

2018. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Részben van igazad. De te ismered őt a legjobban és próbáld meg bele gondolni magad az ő helyzetébe.. Mindenki máshogy kezeli a nagy változásokat.


De amikor együtt vagytok milyen jeleket mutat, sétán kívül mit csináltok?

2018. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na ne szórakoztunk. A pároknál igen gyakran felmerül az igény, hogy egyre többet akarnak együtt lenni és nem 2 év után.

32/f

2018. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!