Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy olyan kapcsolat ahol az egyik fél nem akar gyereket a másik meg igen?

Figyelt kérdés

Köztem és a párom közt 7 év korkülömbség van. Én 23, ő 30 éves. Tudom hogy fiatal vagyok még és változhat a véleményem de egyenlőre úgy gondolom hogy soha nem akarok gyereket. Ne menjünk bele miért, mert megjelennek a szupermamik és osztjàk az észt de ez csak az én döntésem, nem más nevelné helyettem. A lényeg hogy a párom már többször is célzott rá hogy ő akar gyereket. Pedig már az elején megmondtam hogy én nem akarok. Három éve vagyunk együtt, és egyre gyakrabban emlegetni hogy szeretné. Meg megakar győzni, mondogatja hogy "Hát de egyszer csak készen àllsz majd rá, nem?"

Szóval gondolkodtam rajta hogy talàn szakítanunk kène, ő már 30 éves, megérdemli hogy olyan èletet éljen amilyet akar. Talàn meggondolom majd magam, talàn nem. De most akkor várjon a csodára? Vagy vessek véget neki?



2018. júl. 28. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

"Szóval gondolkodtam rajta hogy talàn szakítanunk kène, ő már 30 éves, megérdemli hogy olyan èletet éljen amilyet akar. "


Így van, ő már 30 éves, ezért ő pontosan el tudja dönteni, hogy szakítani akar e veled, vagy sem.

2018. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi első, de nagyon nem értetted a kérdésemet vagy ha mégis arra válaszoltál, fejtsd ki jobban légyszives mert nem értelek.
2018. júl. 28. 16:16
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

"Hát de egyszer csak készen àllsz majd rá, nem?"


A megfogalmazásból az sejlik ki, hogy korábban azt hangoztattad kifogásként, hogy nem állsz készen, nem mondtad meg neki, hogy soha. Azaz hitegetted, és most csodálkozol, hogy komolyan vette, és várt.

2018. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Életem egyik legnagyobb szerelmével pontosan ugyanez a szitu játszódott le közöttünk. 7 évvel ezelőtt volt egy veszekedésünk emiatt és sok olyan dolgot vágtunk egymás fejéhez amit nem kellett volna, jól összekaptunk. Én szerettem volna családot ő pedig még nem. A lényeg hogy megszüntettünk mindenféle kapcso9latot, azt sem tudtam mi van vele. Majd 5 év elteltével újra előkerült és mit ad isten van egy 3 éves kisfia. Felkeresett és mondhatni bocsánatot kért a múltban történtekért, lehet hogy reménykedett is valami folytatásban, de gyorsan leszögeztem,hogy részemről szó sem lehet róla.

Nagyon szerettem ezt a nőt, de a történtek után látni sem akarom.

40F

2018. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Soha sem mondtam neki hogy majd ha készen àllok rá. Mindig is azt mondtam hogy nem szeretnék. Ő mondogatta hogy majd meggondolom magam ha készen állok rá...
2018. júl. 28. 16:23
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

És te annak ellenére kapcsolatot kezdeményeztél vele, hogy nagyon jól tudtad, hogy ő akar gyereket, te pedig nem.

Megérdemlitek egymást, mert egyikőtöknek sincs sok esze.

Legalább az egyikőtöknek lett volna már az kezdetén, hogy akkor nem rabolom a másik idejét azzal, hogy teljesen más a jövőbeni tervünk.

Az ok, hogy ő azt hiszi, hogy te megváltozol, de ha te határozottan kijelented, hogy nem akarsz, akkor miért vagy már 3 éve egy olyan férfival, aki meg nem akar?

Te se tudod valójában, hogy mit akarsz.


Én se kezdek pl. egy dohányossal, mert undorítónak tartom. És nem áltatom magam azzal, hogy majd a két szép szememért leteszi.


Legalább neked lehetett volna több eszed, hogy nem mész bele ebbe a kapcsolatba.

2018. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

*jav:

miért vagy már 3 éve egy olyan férfival, aki meg akar?

2018. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy érett hozzáállás az tőled, hogy inkább elengednéd, de nem akarod megfosztani őt a vágyától. Persze, szerintem is változhat a véleményed, csak nem a jövő hónapban, ő meg gondolom fiatal apuka akar lenni és talán nem is csak egy gyereket szeretne. Ilyen esetben szerintem a szakítás az egyetlen jó megoldás.
2018. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Az okot mondjuk tényleg jó lenne tudni, mert akkor lehetne tippelni, hogy vajon vár/nem vár. Ha ilyen nagy lesz a seggem a háttér, az nevetséges, ha a körülmények még nem megfelelőek, akkor adott a közös feladat, ha a terhesség veszélyeztet téged, akkor nyilván az életed árán nem akar, gondolom borítékolható an sérült gyereket sem, karrier (döntsd el, hogy tényleg annyira kell-e vagy lehetetlen gyerek mellett), filozófiai háttér/kényelem (szintén akkora lemondással jár-e) stb. Oké fiatal vagy, de 3 éve együtt vagytok. El kéne tényleg dönteni, ha már egyszer tiszta a helyzet, hogy lesz-e család vagy sem, mert vagy egyikőtök megalkuszik vagy egymás idejét raboljátok.

32/f

2018. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A gyerekvállalás kardinális kérdés egy kapcsolatban. Ez nem olyan,hogy kompromisszumot lehet kötni. Valaki vagy határozottan szeretne, vagy nem. Persze,m időközben változhat a vélemény,de arra várni,hogy ez változik vagy sem, nem szabad.


Ha Te úgy érzed,hogy ez a döntésed most véglegesnek tűnik, akkor szakítsatok, előbb-utóbb úgyis ez lenne belőle.

Ő bizonyára szeret Téged, ragaszkodik Hozzád és bizakodik,hogy változik a véleményed. De nincs értelme várni, örökké számon kérne, szorgalmazná ezt a kérdést.

2018. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!