Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jellemző a nem független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jellemző a nem független pasiknál vagy az edzőterembe kifejezetten ilyen palik járnak? Vagy ekkorát változott a világ?

Figyelt kérdés
Két sráccal is szemeztem mostanában. Az egyik oda is jött, hogy elkérje a számom. De mint a recepción megtudtam, az egyik nős, a másiknak 5 éve barátnője van. Nincs gyereke egyiknek sem. Tök kiakadtam. Minek csajozik, ha felesége van? Vagy miért nem beszélik meg, ha gondjuk van? Vagy miért nem válik el, ha nem boldog igazán ? Ez nagyon aljas dolog szerintem a pasik részéről. Én mindig úgy vagyok vele, ha valaki másokat nézeget vagy akármi, akkor valami nem kerek abban a kapcsolatban. Ez a trend mostanában?

2018. júl. 30. 18:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
95%
Ez nagyon általános es nem csak az edzotermekben hanem mindenhol es nem csak a ferfiak hanem a nok is. Tisztelet a kivetelnek...
2018. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Most erről úgy beszélsz kérdező, a kérdésed is olyan mintha most ébredtél volna fel ebben a világban, ez már ősidők óta így van, nem tudom, hogy ez miért meglepő probléma??


Ebbe semmi új nincs, ez mindennapos.

2018. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
1%
Neked szemezés = csajozás?
2018. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%

mert általában egy kondis szemében egy jó alakú kondis csaj az a főnyeremény.

az a fajta ritka kincs,akiért akár a bilit is borítja ha úgy adódik.

mert ha belegondolsz egy hozzá hasonló kondis csaj megérti,hogy miért eszik úgy ahogy,nem próbálja szabotálni állandóan mint egy átlag csaj.

lehet vele normális közös edzéssel kapcsolatos programokat is csinálni a sima passzív programok helyett.

egy szép feszes edzett női testre sokkal jobban áll a gyík is,mint az átlagosra,vagy a punnyadtabbra.

meg persze egy rendszeresen edző csaj szavatossága is jóval hosszabb.

mert ő fullos maradhat 45-50 éves koráig,szülés után is gyorsan visszanyeri az alakját,mert tudja hogyan kell visszanyerni és igénye is van erre saját akaratából.

szóval a csere lehetősége ilyen esetben nem eleve kizárt,sőt.

szóval nem kell háborognod.

2018. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Na jó, azért az "ekkorát változott a világ" elég durva kérdés, kijelentés.

15 éve járok terembe, voltam már jó pár helyen.

Már akkor is megvolt ez, illetve ahogy írják, nem kell félteni a fiatal lányokat, de az idősebb férjes nőket se.

Sokan elég vonzóak a testalkatuknak köszönhetően és sokan nem is akarnak mást, csak dugni. A személyi edzők szinte mindig vevők egy kis kalandra stb...

2018. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Elkérte a számod. Ez megcsalás? Lehet felhív és megisztok egy kávét. És akkor mi van? Hol itt a megcsalás?
2018. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Persze, persze. Ne magyarázd már meg nekem, hogy az normális, hogy egy nős hapsi elkéri a számom, a szívesen összehozna ezt-azt dumával. te jó nagy hu. lye vagy, kérem szépen.
2018. júl. 30. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!