Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy férfi közel engedni magához egy nőt?

Figyelt kérdés

Nagyon régen kezdődött a dolog. Első nagy szerelmem volt a pasi, vele is feküdtem le először. Komolyabb kapcsolat nem lett köztünk, nagy volt a korkülönbség is. Engem akkor 16 évesen nagyon megviselt a dolog, de elfogadtam, hogy nem akart tőlem semmi komolyat.

Azóta eltelt 10 év. Jelenlegi párom bármixerként dolgozik. Avval jött tegnap haza, hogy egy vendégük elkezdett neki rólam magyarázni, hogy régen együtt voltunk, meg hogy nekem ő volt ám az első nagy szerelmem, de ő azon volt, nehogy túl közel kerüljek hozzá... de már mennyire megbánta ezt az egészet. A személyleírásból derült ki számomra, hogy régi régi első szerelmemről van szó, aki valószínűleg Facebookról leste le ki a párom és hol dolgozik. Én egyáltalán nem értem, ez az egész most mire volt jó neki. Ennyi idő után miért kellett evvel a történettel előhozakodnia.


2018. júl. 31. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik férfi rosszabb, mint egy hisztis, buta nő. A te nagy szerelmed is ez a kategória, milyen már, hogy lenyomozza a párod, és vele üzenget, ahelyett, hogy eléd állna és beszélne veled.

Komolyan, ilyenkor szégyenkezem, hogy férfi vagyok...

2018. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem skar komoly kapcsolatot. A te esetrdben a korkulonbseg miatt. 16 eves kamaszlany voltal. Mit akart volna toled egy felnott ferfi?
2018. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!