Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnál (nagyon friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál (nagyon friss kapcsolat) észrevettem egy aktív használatban lévő kulcstartót, mire utal?

Figyelt kérdés
A kulcstartó olyan, hogy lapos, áttetsző műanyag, aminek a közepére lehet tenni bélyegméretű képet. És mi van rajta? Az exe. Mindkét oldalon ugyanaz a színes kép, a feje, ahogy hasal valami kék ágyon, magát fotózva, és hülye képet vág a kamerába, kinyújtja a nyelvét és oldalra néz. Lóg a kócos szőke haja, ilyen bolondozós fotó. Mikor megláttam, totál lefagytam. Mondom, te még hordod magadnál az exed fotóját? Akkor odanézett, miről beszélek, és azt mondta, észre se vette. Mondom, dobd el. Nem, azt mondja. Mondom, de basszus, ez az exed! Semmi közöd hozzá, dobd el. Azt mondja, nem, mert emlék. Annyit tett, hogy leszedte a kulccsomóról, és bedobta a táskájába, de el nem dobta.
2018. júl. 31. 14:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
Észre se vette, mi? Végülis csak minden egyes nap ránéz az ember a kulcsára. Itt meg minden nő hazudik. Amint a te helyzetedben lennének kivernék a hisztit ugyanúgy. Egy nőt sem ismerek aki azt mondaná, semmi baj drágám, tedd el egy dobozba hátha még nézegetni akarod... :)
2018. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
A farka az ex testnyílásaiban volt, azt mééé nem dobatod ki vele?
2018. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Én meg nem hagytam a páromnak, hogy törölje az exével készült összes fotóját. 8 évig voltak együtt, csúnyán váltak el. De akkor is az élete része volt. Ne fújd fel a dolgot, van, aki megőrzi az ilyet emlékként, van, aki mindent töröl(ne) és kidob. Ha csak elteszi valahova, az nem gáz, ha foglalkozik is vele, az már gond.
2018. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám is elégette anyámmal a szerelmes leveleit. Ő is nagyon bánja, szép emlék lett volna. A féltékenység hülyeség, ilyen szinten.
2018. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha én lezárok magamban valamit teljesen,kicserélem a kulcstartót,mert nincs kedvem minden nap az exemet figyelgetni miközben bemegyek a lakásba,meg kijövök,meg berakom a táskámba.Főleg nem ha 1ütt élek valakivel.Tovább megyek,ki is dobnám,utálom a felesleges kacatokat,nem fogok őrizgetni egy nyamvadt kulcstartót.
2018. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem,aki nem érez az exe iránt már semmit az kidobja az ilyen szarokat.

Viccesnek tartom,hogy én mondtam a barátnőmnek,hogy törölje facebookról az exeivel készült képeit és berágott rám,viszont ha én nem töröltem volna le a különböző lányoktól kapott képeket,biztos berágott volna.

2018. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én azt a logikát nem értem, hogy:

- ne dobja ki, mert emlék.

- akkor van baj, ha nézegeti.

Akkor most mi van? Ennyi erővel akkor tényleg ki lehet dobni, ha úgysem nézi már meg... Na mindegy.


Én magam dobtam volna ki azt a képet. Ha nem is rögtön. Én kidobtam az ex kis igazolvány méretű képét, amit megtaláltam takarításkor. Mivel úgy jött velem össze, hogy nekem kapcsolatunk elején nagyon sokszor magyarázott az exről, szóval nem igazán lépett rajta túl - amit én később raktam össze magamban a sok kis dologból meg ez az állandóan megemlítemből...

Ez volt a legkevesebb hogy a kukában landolt... Megbántott ezzel a dologgal, semmi lelkiismeretfurdalásom sincs, hogy elpusztítottam az emlékét.

2018. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt értme, hogy rosszul esik, másrészt annyira szánalmas ez a viselkedés, amit leművelsz- Nőként mondom.


Miért nem fogjátok fel, hogy nem a tárgyaktól fog múlni az, hogy ő hogyan viszonyul az exéhez? Egyik idióta csj csinlta ezt az exével, hogy egy csajától kapott dolgot direkt összetört...


Nálam is voltak emlékek ( igen, emlékek, tehét több is), amit előző kapcsolatából kapott valakitől. AZ egyik mai napig meg van, mert egy tök jó pofa dolog, még nekem sem lett volna szívem kidobni!


A többit meg le sem tojta, el is tántek MAGUKTÓL lassan. De ő ebben sem hazudott, az elejétől tudtam, hogy ex ajéndéka volt. Eszébe sem jut, és nem vergődtem soha, mert éreztem, hogy fontos vagyok neki. A többi dolog maguktól a sülylesztőbe került idővel, és egyik exe sem ért fel a helyemre..


Hiába rinyálsz neki, ez a viselkedés csak taszító és csak provokálod.. Amit akarsz nem éred el vele, ellenben egy erőszakos kis liba leszel tőle, akin érződik a bizonytalanság. Ha enm így viselkednél, magától és idővel ez mind eltűnne, de pont az akaratosságos és bizonytalanságod miatt nem fog menni.

2018. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azért erősen más kategória egy szivecskés mackó egy dobozban mint egy fénykép az exről a kulccsomódon.
2018. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Csicska lett volna, ha eldobja.
2018. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!