Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnál (nagyon friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál (nagyon friss kapcsolat) észrevettem egy aktív használatban lévő kulcstartót, mire utal?

Figyelt kérdés
A kulcstartó olyan, hogy lapos, áttetsző műanyag, aminek a közepére lehet tenni bélyegméretű képet. És mi van rajta? Az exe. Mindkét oldalon ugyanaz a színes kép, a feje, ahogy hasal valami kék ágyon, magát fotózva, és hülye képet vág a kamerába, kinyújtja a nyelvét és oldalra néz. Lóg a kócos szőke haja, ilyen bolondozós fotó. Mikor megláttam, totál lefagytam. Mondom, te még hordod magadnál az exed fotóját? Akkor odanézett, miről beszélek, és azt mondta, észre se vette. Mondom, dobd el. Nem, azt mondja. Mondom, de basszus, ez az exed! Semmi közöd hozzá, dobd el. Azt mondja, nem, mert emlék. Annyit tett, hogy leszedte a kulccsomóról, és bedobta a táskájába, de el nem dobta.
2018. júl. 31. 14:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, más kategória. De azt kellene megérteni, hogy a hiszti miatt hiába teszi el, a pasi úgy is akkor nézegeti majd, amikor csak szeretné.


A hisztivel lehet, hogy elteteti vele, ettől még sem a hozzá fűződő megmaradt érzelmein, sem azon nem változtat, hogy ne nézegesse, amikor csak akarja...


Ergo van értelme az ilyennek? Nem sok.. Azt megkérdezheti igen, hogy "amúgy miért van még a kulcsán az exe képe?", és a csávó lehet, hogy 1-2 napon belül magától leveszi, mert nyilván gáz dolog.


Tehát nyilván nem ezt helyeslem, csak a módszert, amivel ki aakrunk szarolni valakitől valamit, (holott értelemtlen)


Ez a kierőltetett, hisztis viselkedés minden verzióban csak rád üt vissza... Ezt kellene felfogni ( függetlenül attól, hogy nyilván igaza van, de nem gondolja senki, hogy egy idő után nem került volna le onnan- magától.. Nem kierőszakolva..


Illene bízni magában ennyire szerintem egy embernek, de látom pár fejben ez ismeretlen fogalom, (hiszen le is lettem pontozva és felfoghatatlan a válaszom mondandója. ) ;)

2018. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, nem fogom attól jobban érezni magam, hogy ő a kérésemre kidobja. Mindenképp tüske maradna bennem. Szerintem itt a pasin nagyon sok múlik. Eleve nem kellett volna magánál hordania az exe képét, miközben új barátnője van. De ha már így alakult és valóban csak elfelejtette, azonnal ki kellett volna dobnia kérés nélkül. Nem tudom ti épp szerelmesek vagytok-e, de én igen, és ha a párom találna egy képet az exemről és szóvátenné, mert rosszul esne neki, azonnal kukáznám a képet, mert nekem egyrészt nem számít az exem, másrészt nagyon fontos, hogy a páromnak ne legyenek rossz érzései.
2018. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!