Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kértek engedélyt a párotokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kértek engedélyt a párotoktól, ha valamit változtatnátok magatokon?

Figyelt kérdés

Például hajfestés, tetoválás, piercing, stb.

Mit tesztek, ha nem engedné, és szakítással fenyegetőzne ha például szőkére festetnétek a hajatokat?


2018. júl. 31. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Megbeszelni kel es nem engedelyt kerni.
2018. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Engedélyt sose kérnék felnőtt nőként senkitől. Nem vagyok a párom tulajdona, önálló döntéseket hozok az életemet, és főleg a saját testemet illetően. Ami őt nem érinti, abban maximum a véleményét tudom kikérni. Ha drasztikus változást tervezek, mindenképpen megkérdezném, ő mit gondol róla. De nem az ő véleménye lenne az irányadó. Ha nem engedi, ami teljesen értelmezhetetlen, szakítanék természetesen, hiszen nem tilthat meg nekem ilyen dolgokat.

Ha bármilyen konfliktushelyzetben szakítással fenyegetőzne, akkor is kidobnám, nekem ilyen gyerekes, éretlen ember nem kell.

2018. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Engedély? Minek? A saját testemmel azt csinálok, amit akarok.

A fenyegetőzés meg csak érzelmi zsarolás. Kicsinyes és gyerekes viselkedés.

2018. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Engedély? Mi a szar? 😃 szabad emberek vagyunk...


Kikérjük egymás véleményét, de engedély nem kell. Ha pedig olyan dologra vágyunk, ami a másiknak tabu, emiatt szakítani akar... hát tegye! Ha kiderült, hogy nem illünk össze, akkor minek folytatni, kínozni egymást? 😃 nem értem az egész szitut, nincs benne logika 🤔

2018. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem engedélyt kérek, de megbeszélem vele. A párom véleménye értelemszerűen számít nekem, mivel ki a francnak akarnék tetszeni, ha nem neki(meg magamnak). Ha pl piercinget akarnék, vagy mellnagyobbító műtétet, akkor nyilván megkérdezem, hogy tetszik-e neki az ötlet, mert pl én sem örülnék, ha a tudtom nélkül csinálna valamit, amit mondjuk én nem szeretek a pasikon(ha meg akarná növeszteni a haját vállvonalnál hosszabbra, szerintem el is hagynám). Szóval persze, önálló felnőtt emberként azt csinálsz a testeddel, amit akarsz, de azt is fogadd el, hogy lehet úgy már nem fogsz tetszeni a párodnak.
2018. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Mindenképp elmondanám neki, hogy mit szeretnék, de mindenképp megtenném.

De elmondani el kell.

2018. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Kapcsolatban engedélykérés?
2018. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
meg szoktam beszélni vele az ilyen dolgokat, elvégre tetszeni akarok neki is.
2018. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem kérek semmiféle engedélyt. Volt is ebből vita exekkel. Az első tetoválásom után akkori párom totál kiakadt. Később egy másik azon, hogy felnyírtam a hajam féloldalt. Nem véletlenül exek.

Jelenlegi párom maximálisan partner ebben, az ő véleményét ki is kérem, hallgatok rá, mert nem akar beszabályozni, de hajszínnél van, ami jobban tetszik neki rajtam, és akkor olyan lesz. De ehhez tényleg sokat tesz, hogy sose kritizálja, amit a fejembe veszek, csak szubjektív véleményt mond.

Ha szakítással fenyegetőzne, akkor így jártunk. A stílusom elég fontos része a személyiségemnek, de el tudom fogadni, ha ez valakinek nem tetszik, viszont ebben az esetben nincs dolgunk egymással.

2018. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nekem tetszik, ha tetszem a kedvesemnek, nyilván kikérném a véleményét. Ha konkrétan a változás miatt nem tetszen ék neki vagy emiatt undorodna, akkor újragondolnám valóban kell-e ez nekem. Nyilván, ha fél lábam van, de szeretnék műlábat, akkor legyen szíves ő benyelni, de egy tetkó, piercing, hajszín, kétlem, hogy annyit érne nekem, hogy ezért kirakjam, akit amúgy szeretek. Dacos kiskölök, aki ezt csinálja.

Bár azt látom, hogy megint az engedélykérésre van kihegyezve az egész.

32/f

2018. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!