Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem a férjem prostituál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a férjem prostituáltakat használ szexre, persze tagadja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt is észrevettem hogy prostik weboldalán keresgél.. üzenet is volt egyszer a tekefonján egy prostitól hogy ismét egy hotelban tartózkodik és várja a vendégeket.. volt belőle veszekedés, tagadta majd elfelejtődött. Tegnap viszont megint láttam hogy prostik weboldalait nyitogatta akik a férjem munkahelye közelében tevékenykednek.. hozzáteszem férjemnek merevedési problémái vannak és szex előtt bevesz rá gyógyszert. Egy üres doboz ilyen gyógyszert taláktam a kocsijában amit novemberben váltott ki és nem velem használta el.. van szex köztünk de 2 kisgyerek mellett nem sok..és ezek után hogy? Férjem tagad mindent de én félek valamit elkapok, valami betegséget kap! Mit tegyek? Szerintetek kqrvázik?
2018. ápr. 10. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Ha van önbecsülésed, kidobod mint macskát.


Ha nincs akkor igyekezz az ebéddel,a prostizás után biztos éhes az nagyságos úrad, meg sporolj magadon meg a gyerekeiden,hogy több pénz jusson neki prostizni.


Egy HIV-tesztet mindkét esetben csináltass,az utóbbiban 2-3 havonta ismételd is meg.

2018. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Elég egyértelmű a helyzet, hogy prostizik.

Miért hittél neki vakon, amikor először lebukott?Miért nem volt következménye a dolognak?Hagytad magad hülyének nézni.Miért?A kényelem, kapcsolatfüggőség vagy a "dehátszeretem" miatt?Talán nem kéne mindenáron ott maradni valaki mellett, aki tesz rád magasról.

2018. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

Felnőtt vagy, azt teszel amit akarsz és jónak látsz. Prostik ide vagy oda, itt már a gyerekek az elsők. Neked kell eldönteni, hogy a női önérzeted vagy a gyerekeid ellátása áll első helyen.

Én csak annyit mondok, hogy nem feltétlenül a legjobb oldalon puhatolózol tanácsok szempontjából.

2018. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

tutira krvázik, túl sok a gyanús jel.

válj el.


vagy ne szexelj vele, míg hiv szűrésen át nem estetek.


a hiv-en kívül még csomó egyéb nemi bajt is el lehet kapni, ha pl. a prosti leszopta gumi nélkül, vagy smárolt vele, azon keresztül is jó kis dolgok adódhatnak tovább.

immer nur der sex! sajnálom, nehéz lehet neked.

2018. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen hímsovén válaszolók szerint mint a 3-as,akkor az is rendben van ha a kérdező csalni kezdi gerinctelen férjét,de gyerekek ellátása miatt nem hagyja ott? Ez is egy megoldás kérdező,végül is ha haza adja a pénzt és még mással is lefekszel akkor elnézhető az a prostizás.
2018. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%

A prostik rendszeresen járnak szűrésre, hiszen abból van nekik van nekik a megélhetésük. Sokuk orális szexet sem vállal gumi nélkül.

Imádom, hogy itt mindig a nők a legnagyobb szakértők prostituáltak terén, hogy már HIV-től kezdve mindenbe belelátnak. Bár ki tudja, lehet ők is csak olyan henteshez járnak akik romlott húst adnak el.


Ahogy mondtam, azt csinálsz amit jónak látsz. Ám, ha reálisan nézed a dolgokat, akkor nem hiszem, hogy a férjed nettó 500 körüli jövedelemmel van bejelentve, hogy a gyerektartásból viszonylag normálisan tudj két gyerekkel együtt lenni.

A jóképű, jó egzisztenciával rendelkező fiatal férfiak pedig aztán nem tapossák egymást azért, hogy életreszóló, komoly kapcsolatba lépjenek egy két gyermekes anyukával aki ő maga adta be a válókeresetet. Tetszik vagy sem, ez a rideg valóság.

Itt meg főleg férfigyűlölő, frusztrált, önérzettől túlfűtött nők írogatnak akik először felégetnek minden hidat maguk mögött majd a férfiakra hárítanak minden hibát és felelősséget.

2018. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azt imádom mikor a qrvapecérek bebeszélik maguknak,hogy a prostik minden este 3-szor szaladnak szűrésre...Ha el is mennek pár havonta azalatt bármit elkaphattak amivel fertőzhetnek még a tünetek megjelenése előtt. Meg azzal marha sokat ér ha elmegy szűrésre és megkapja az eredményt hogy pozitív,és a legutóbbi teszt óta volt 20 pasival.
2018. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet olyat feltételezni hogy mással fogok lefeküdni? Nem akarok nem is fogok. Szörnyű érzés ez nekem hogy nem tudom megbízhatok e a férjemben! Olyan jó életünk lehetne két gyönyörű gyerekünk van, szép ház amit 1 éve vettünk, jó családi háttér. Miért kellene neki prostikkal lenni?
2018. ápr. 10. 11:01
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert te nem vagy nő a szemében. A pasik hatalmas százaléka kiábrándul az asszonyból a terhesség, és a szülés hatására, még ha ez fáj is sok mindenkinek.
2018. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szánalom vagy kérdező,miért nincs több önbecsülésed?Ha te nem értékeled magad ás miért tenné?Gyanús,hogy ezt a kérdést egy hímsovén qrvapecér írta ki,aki csak álmodozik arról,hogy felesége meg gyereki lesznek.
2018. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!