Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknál a nem kap meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál a nem kap meg mindent miért egyenlő azzal, hogy nem alanyi jogon jut szexhez?

Figyelt kérdés

Sok esetben az a probléma, hogy észre se veszik, mennyi mindent nem kap meg a nő a kapcsolatban. Akkor se érdekli, ha minden nap téma.

Egyedül akkor veszi észre, hogy gond van, amikor a nő részéről kihűltek az érzelmek, és már a látszat kedvéért se képes vele lefeküdni. De akkor se azon gondolkodik, hogy esetleg a kapcsolattal hol lehet a gond, hanem elkezdi magát sajnáltatni, és szeretőt keres.

Természetesen teljesen meg van győződve róla, hogy ő semmiben nem hibázott, csak a nője bunkóságból vonja meg a szexet.

Mintha azt hinnék, hogy a házasság azt jelenti, hogy a nő köteles szexelni, akkor is, ha nem élvezi, ha bunkó vele, ha csak használja a hüvelyét. És csodálkozik, hogy nincs szex...



#szex #szexuális segédeszköz #Házastársi kötelesség #élvezet nélkül is kötelező #amíg minden lyukat megtömhet addig boldog a házasság
2018. aug. 1. 10:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Eleinte őszintén elmondtam, hogy nekem több előjáték kell, hogy nem tudok elélvezni, ha csak bedugja. Erre besértődött, és még én voltam a selejt, amiért két perc húzgálás szárazon nem elég."


Én erre a szintre el se jutok, ennek a negyedéért ki van dobva az illető.

Nekem a szex nagyon fontos, abban élem meg a szerelmet.

Valaki ezen a téren olyat mond, hogy őt nem érdekli, hogy nekem mi az élményem, az annak a bevallása, hogy ő nem szerelmi kapcsolatot akar, és nem tekint élőlénynek sem. Ez pedig egy naggyon durva mentális zavar!!!!

2019. júl. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

5: Egyetértek, kivéve az utolsó mondatodat. Ezt az embert (?) a szex nem érdekli! Pont ez vele a baj.

Éretlen hozzá, képtelen felfogni is, hogy mi ez.

2019. júl. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8: 1-2 kivételtől eltekintve én csak a neten olvasok ilyet.

Minden közelebbi barátom férfi, sokat beszélnek nekem a szexuális életükről, nem mondtak még ilyet, amiket soroltál.

Nehéz ügy kilépni a felnövésedkor köréd magyarázott mentális felhőből, de muszáj!

Le tudod vedleni az alja életvitelt élőket magadról!

2019. júl. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!