Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én drámázok, vagy te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én drámázok, vagy te mit gondolnál ha nem válaszol a párod?

Figyelt kérdés

Külön élünk.

Folyamatosan szerelmes üzikkel hív, üzenget, néha féltékenykedik. Viszont este 9-től sokszor kizár, nincs kontakt, arra hivatkozva hogy alszik, korán kel. Eddig oké


De történ egyszer hogy már munkaidő után 16-tol teljesen elérhetetlen volt, azaz telot nem veszi fel, uziket nem olvassa.

Másnap röhögve annyit mondott hogy csak le volt némitva, ami pont akkor jellemző rá ha éjszaka velem (vagy talán más nővel) van


Egyszer küldött egy puszit küldő fényképet magárol amit továbbitott valakinek. Kérdésemre hogy kinek küldte tovább először letagadta hogy továbbitotta volna, aztán azt mondta a fiutestvérének, mivel nem hittem, javitotta hogy a lánytestvérének.


Nem lehet megbeszélni vele semmit ilyesmit mert visszatámad hogy ha szeretném akkor hinnék neki, csak idegesitem az ilyenekkel


De azota mintha eltört volna valami. Nem csak szerelmes üziket kapok amik nekem már kicsit kényszeresnek tűnnek, hanem néha pl gúnyolva utánoz, beszólogat, és ujabban olyanokkal zsarol ha én nem megyek át hozzá, akkor ő sem jön át, akkot nem találkozunk. Kérdeztem miért nem jön, nagyon várom, nem hiányzom neki? Erre csak annyit reagál, inkább aludjunk joéjt


Ha bármiféle bajomat megakarom vele beszélni pl aggályaimat a hozzáköltözésről amit elvileg akar, pl en nem akarom azt hogy elköltözök hozzá, itthagyom az életem, a munkám és az várjon pl hogy kimaradozik éjszaka, vagy bajban egyszerűen lelép, nekem ott senkim sincs,soha semmi konkrétumot nem válaszol, csak hogy higgyek már neki.


Szoval igy bemondásra a nagy semmire adjam fel az életem miatta es ha netán szakitunk, se munkám, se lakhelyem ugye ha hazaköltöznék vissza. Szüleim nem tartanak már el.



Leginkább az aggaszt hogy miota elérhetetlen volt reggelig mintha megváltozott volna, hidegebb, gunyolodik, nem érdeklik az aggályaim. Mintha kiábrándult volna belőlem.


Én drámázom tul?


2018. aug. 2. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindig hallgass a megerzeseidre.

2. miert vagy vkivel, akivel ugy erzed nem lenne erdemes osszekoltozni? Ez a kapcsolat szerinted igy hova tart?

2018. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazudozik, bunkó veled, zsarol: komolyan nem tálalsz egy normálisat? Ha miatta feldobsz mindent és így hozzá is költözöl, akkor meg is érdemled.
2018. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"ha szeretném akkor hinnék neki" - nem a szerelemtől fog valaki bízni valakiben, hanem mert az a bizonyos valaki megalapozta a bizalmat. A pasid a legkevésbé sem alapozott meg semmiféle bizalmat. Ahogy így olvastam, az ugrott be, hogy kettős életet él, 9-től a feleségével, gyerekeivel foglalkozik, azért elérhetetlen, te meg a játékszere vagy unalmas pillanataira. Nehogy elköltözz hozzá, semmi értelme, ha már most ilyen, szerinted később ez változna?
2018. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 peca1000 ***** válasza:
100%
Én otthagynám ezt az éretlen hülyegyereket, szórakozzon másokkal.
2018. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerinted így viselkedik egy szerelmes férfi?
2018. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen másba szerelmes.


Bármilyen fájdalmas, neked kell lépned. Kérdezz rá nyíltan, hogy van-e más Nő az életében...


Nem éri meg játszmázni tovább. Ne hagyd, hogy nevetség tárgya legyél!

2018. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én itt már semmit se reagálnék csak nem szólnék hozzá többet és nem írnék. Ha ő megteheti, akkor Te is!
2018. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő azt mondja amit úgy gondol, hogy hallani akarsz. És gondolja, hogy el is hiszed.
2018. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom feleannyira szarna a fejemre vagy akár feleannyira lenne velem ekkora tapló, mint a tiéd, már rég nem lenne a párom. Ébresztő!
2018. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!