Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tik voltatok már ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tik voltatok már ilyen helyzetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Én és a barátom fél éve vagyunk együtt. A barátom 26 éves, én pedig 18.

Nagyon szeressük egymást és nagyobb problémák nem is szoktak lenni sem veszekedések. De egy valami van. Ő már kiélte magát és már a közös jövőnket tervezi. Nagyon sokat dolgozik, hogy házat tudjon venni ketőnknek és egybe költözünk. Én viszont még nem éltem ki magam. És ha szóba hozom, hogy elszeretnék menni discoba vagy valamilyen szórakozó helyre a barátaimmal akkor nem tetszik neki és van, hogy egy hétig nem beszélünk egymással (persze úgy, hogy én aztán a vegén sehová nem megyek). Van, hogy ő kitalálja, hogy pasis estét tartanak a barátaival és elmegy össze vissza még én otthon vagyok, és ha én szeretnék menni akkor az már nem jó mondván "beleszeretsz másba, elfognak csábítani" mert hogy ő már tudja mi jár ezekkel a bulikkal.

Tik voltatok hasonló helyzetben? Mit tettetek? Valamilyen tanács?


2018. aug. 2. 12:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Szereti a tik a meggyeeeet...
2018. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
MENEKÜLJ! Ez a srác nem szeret téged csak birtokolni akar és még annyi önbecsülése sincs hogy elhigyje elég jó hozzád. Menekülj én ilyen kapcsolatban élek 15 éve és hidd el nem ér annyit az egész!
2018. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem szerelem. Ez kisajátítás. Továbbá nem bízik meg benned. Amúgy ez a kiélős dolog akkor egy baromság. Engem sosem érdekelt. Nem vonzott.

Ettől FÜGGETLENÜL a hülye lepontozók előtt mondom, hogy nem értek a pasival egyet. Elég szemét és önző. Mert amíg ő azt csinál amit akar, te semmit.

Szerintem te is tudod, hogy mi a helyes lépés:

Ki kell dobnod a fenébe. Mert addig amíg te élni akarsz, nem sok pasi fogja jó szemmel nézni ezt.

2018. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Mink még nem vótunk ilyen helyzetben.
2018. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs viszonyítási alapod, úgyhogy lehet új lesz amit írok, de normális, egészséges kapcsolatban simán elmehetnél a barátaiddal szórakozni anélkül, hogy ebből bármilyen probléma lenne. Emellett a féltékenykedő, kettős mércés szardarab mellett viszont mindig csak egy engedelmes cseléd leszel, akit korlátoznak és zsarolnak (még ha "csak" érzelmileg is). Én három opciót látok: vagy a sarkadra állsz végre és meghúzod a határokat, kilépsz a bólogató kiskutya szerepből; vagy megszabadulsz ettől a pasastól; vagy pedig szenvedsz még néhány évig egy ilyen fostengerben, amit te kapcsolatnak hívsz, mielőtt megjön az eszed vagy ő dob ki. Rajtad áll.
2018. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Aztán volt itt még olyan is , hogy ő régen nagy füves volt. Amiről tudtam de azt állította, hogy már nem csinálja. Egyik nap mikor nála aludtam reggel felvettem a trikóját amiben fűt találtam. Rá kérdeztem miez ő pedig azt mondta, hogy szokott még itt ott de félt elmondani mert nem akart elveszíteni. Megigérte, hogy többet nem fogja és azóta nem is csinálta.

Az a helyzet, hogy mindenki tiltott tőle, a barátok, a család még az ismerősök is, de már késő volt. Nagyon beleszerettem.

2018. aug. 2. 12:47
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Tik, szeressük? Tanuljunk meg már magyarul könyörgöm:D
2018. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtanulod a saját károdon, hogy a szerelem önmagában édeskevés egy jó kapcsolathoz.. Addig pedig további kellemes szenvedést. Egy szerelem se ér ennyit, de majd rájössz.
2018. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a kiéléshez. A barátod egy féltékenykedős, birtoklómániás manipulatúv s..fej.

A legjobb lenne, ha minél gyorsabban búcsút intenél neki, mert ez csak egyre rosszabb lesz, pláne ha hagyod is magad. A szép éveid rápazarlod egy ilyen nyomira.

De amminimum, hogy ne hagyd magad zsarolni, állj ki magadért. El akarsz menni? Elmész és kész. Ha nem bízik benned, mar rég rossz. De most az van, hogy bejátsza a hiszti kartyát, aztán inkább otthon maradsz, megalkuszol, ő meg eléri célját. Attól meg ne félj, hogy szakít veled, ha elmész. Dehogy fog az ilyen az szakitani, csak manipulál, zsarol a megsértődésével. Hidd el ha elmennél, másnap már ő pitozne nálad, nehogy aután tényleg találj valakit helyette. :) Ismerem már ezt.

Szóval az első az, hogy ne dőlj be a zsarolásnak, igenis éld az életed! Mert ha hagyod magad, akkor teljesen le fog építeni.

2018. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Lehet ha kötnénk kompromisszumot akkor jó lenne
2018. aug. 2. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!