Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedés vagy kitartás? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedés vagy kitartás? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok , a következő lenne a kérdésem .kerültetek e már olyan helyztbe , hogy szerettetek a parotokat de viszont teljesen máshogy láttátok a dolgokat és emiatt úgy ereztetek, hogy jobb elengedni.


Sajnos olyan helyzet állt elő a kapcsolatunkban amitől teljesen osszezavarodtam. Lényeg a lényeg lesz egy fontos esemény az én családomban (egyszer látta őket életében ) ami nem más mint novermnek a kisfiának a kereszteloje és én leszek a keresztanyukaja . A szülinapomon lesz ez az esemény és tőlünk kb 550kmre . (Hétvégi nap ) En természetesen elmegyek illetve a család összes tagja és a parom is meghívtak aki csak a szulinapomra való tekintettel jön el de amúgy nem jönne ( ezt feltetlen hozza kellett neki tennie ) nekem ez viszont nagyon rosszul esik hogy ilyenket mond mert számomra magatol ertetodo,hogyha van valami fontos esemény az eletben vagy a családjában akkor elmegyek rá ..ő ezen kiakadt,hogy ő a saját uncsitesojanak az esküvőjére se megy el akkor pont majd az én csaladomera eljön és hogy nemhogy azt neznem hogy megteszi hogy lejön a szulinapomra való tekintettel (jelzem nem is lesz semmi szülinapomon tehát nem tudom mit hajtogatja) és hogy neki amugyis a szulinapok se fontosak ertekeljem hogy velem akar lenni és hogy készül rá . Na igen .. ez számomra egy nem normális gondolkodás ..ő ezen annyira kiakadt hogy nem akar hallani se rólam .. szerintetek ? Elengedni vagy ha szeretem tartsak ki mellette ? Az a baj hogy ez szerintem nem olyan dolog hogy azon veszekszunk ,hogy keveset talalkozunk hanem itt arról van szó hogy konretan semmibe se néz engem és azt ami nekem fontos


2018. ápr. 12. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem teljesen normálisan gondolkozik a párod és te vagy hisztis, basszus, miattad elmegy még úgy is, hogy számára idegenek, mi mást vársz még? Ugráljon örömében, hazudjon, hogy fontos neki valami, aminek egyáltalán nem kéne kötelezően fontosnak lennie számára? Attól jobban éreznéd magad? Ha egy ilyen piti szarság miatt szakításon gondolkodsz, akkor jobb, ha elhagyod szerencsétlent, majd talál magának normális nőt.
2018. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
A bolhából elefánt tipikus esete. Így kell összeveszni a nagy semmin. Igazad van, semmibe vesz Téged. Azért utazna a Te kedvedért 500 km-t oda meg vissza. Logikus. A kutya nem foglalkozik a születésnapoddal, egyedül a barátod menne a Te szülinapod miatt. Térj már észhez.
2018. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én nőként mondom azt,hogy nagyon nem szokott érdekelni más családja,max. tényleg csak azért jelenek meg egy évben egyszer,mert illő.Mindenki azzal találkozik akivel akar,de én utálom ezeket a kényszeredett családi talikat.Legalább őszinte volt a barátod,végül is ki neki az a kisgyerek hogy annyira érdekelje..
2018. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Pont hogy azt mondta, hogy te érdekled, nem a családod, mégha kissé szerencsétlenül is jött le.

31/f

2018. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, értem, miért rémültél meg. Neked nagyon fontosak a családi ünnepek, a párodnak nagyon nem. Ez elég markáns különbség, és valóban konfliktusforrás. Nálunk is hasonló a helyzet. A férjem családja kb.semmit nem ünnepel, az enyém mindent. Első blikkre tényleg sokkoló, de abszolút áthidalható probléma. Mind a ketten engedtek egy kicsit, és rendben lesz minden. Ezért nem érdemes összeveszni, szakítani meg pláne nem. Beszélj a barátoddal, kérj elnézést az éretlen viselkedésedért, és tegyél meg mindent, hogy jól érezze magát ezen a keresztelőn. Hátha rákap a családi bulik ízére.
2018. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na tehát akkor mindenkinek leírom ezt a 500km-re úgy gondoljatok,hogy ő ezt havonta egyszer minimum megteszi azért hogy a barátaival legyen . Most hívta ki a szüleit ,Multheten volt otthon náluk (500kmre) és jovoheten megy haza megint majd ez az egész ceremónia 2 hét múlva lesz .. szerintem ha fontos a másik akkor elmész vele és elkíséred !!nyilvan neki nem fontos az én családom de ha így áll hozza akkor soha nem is lesz (ellenben vele , egy éve vagyunk együtt de én nekem kötelezően a romantikus nyaralásunkra a szüleivel kell mennem ) valoszinuleg felreertettetek, én tipikus az az ember vagyok ha valaki szajhuzogatva mondd igent akkor inkább kosz nem .. én 100% mellette allok és hiába volt a szulinapja 500kmre egy nap miatt odamentem csak hogy meglepjem .. De valoszinuleg ez a normális ha a masiknak valami fontos akkor sz.... bele a dolgokba és örüljel egyáltalán hogy mellette van valaki ?!
2018. ápr. 12. 15:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenen összezavarodsz, és szakítást fontolgatsz, mi lenne egy tényleg nehéz helyzetben, válságos időszakban?

Egyszer találkozott ezekkel az emberekkel, vadidegenek számára! Miattad megy el, mert szeret, és veled szeretne lenni, szerintem ez a normális gondolkodás, és az a nem normális, amit te írsz.

Nem magától értetődő vadidegen emberek keresztelőjére 550 km-ert utazni, rászánni egy egész napot, stb.

2018. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De basszus, ha egyszer nem is szarik bele, hiszen miattad elmegy, akkor mégis mi a szaron hisztizel? Azon, hogy el bátorkodta mondani az igazat, hogy neki ez az egész nem fontos (ami teljesen alap)? Vihar a biliben.
2018. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"ő ezt havonta egyszer minimum megteszi azért hogy a barátaival legyen . Most hívta ki a szüleit ,Multheten volt otthon náluk (500kmre) és jovoheten megy haza megint" - De ez a saját családja, és a barátai!!! Nem olyan emberek, akiket egyszer látott életében!


"kötelezően a romantikus nyaralásunkra a szüleivel kell mennem" ez meg mit jelent? Romantikus nyaralásra mennek a szülők... és ti ketten velük? Miért?


"ha valaki szajhuzogatva mondd igent akkor inkább kosz nem"

Ezzel csak azt éred el, hogy nem fogja elmondani a valódi érzéseit. Nem fogod tudni ráerőszakolni, hogy élvezze, akarja. Elmondta, hogy miattad elmegy. Nem értem, ezzel mi a bajod.


"hiába volt a szulinapja 500kmre egy nap miatt odamentem csak hogy meglepjem" - De ő is elmegy!!!!


"ha a masiknak valami fontos akkor sz.... bele a dolgokba és örüljel egyáltalán hogy mellette van valaki" - nem. De ezzel a felfogással, ami neked van, csodálkozom, hogy a párod még veled van.


Fogd már fel, hogy olyan reakciót akarsz belőle kicsikarni, ami hamis! Inkább nyeld le szépen ezt most, a párod elmegy, még ha nem is igazán szeretne, talán jobban megismerkedik velük, és legközelebb már szívesebben megy. De ezt a hisztikézést sürgősen fejezd be szerintem, vagy menj át a tini kapcsolatokba ezzel a hozzáállással.

2018. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Te egy passzív-agresszv nő vagy, ha kicsi esze is lenne már kidobott volna.


Ilyenekkel egy másodpercet nem szabad eltölteni,mert csak kicsinál, ahogy te őt.


Nevetséges vagy.

2018. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!