Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feszélyezve érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszélyezve érzem magam a párom mellett, hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves vagyok, párommal 5 éve vagyunk együtt, tehát 16 éves voltam, mikor összejöttünk, szinte kislány. Akkoriban nem zavart, hogy egy magasság vagyunk a párommal (ő az alacsony), hisz akkor szinte még magassarkút sem hordtam, de most, hogy kezdenék kifinomultabban, nőiesebben öltözni nagyon zavar. Eseményeken, ahol magassarkúban vagyok, már táncolni sem szeretek vagy sétálgatni, mert annyira feszélyezve érzem magam, nagyon zavar ez valamiért,hogy magasabb vagyok magassarkúban. A kapcsolatunk egyébként kiegyensúlyozott, ez miatt nyilván nem dobnám el a szerelmünk, de ezen valahogy változatni kell.

2018. aug. 3. 00:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Dobd ki inkább, jobb lesz neki nélküled.


Én meg magasabb vagyok a vőlegényemnél és? Ki nem szarja le?

2018. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amúgy mennyire nevetséges szempontok ezek már a nők részéről, hogy azért nem jó a fiúval, mert nem vehet fel mellé magassarkút. Ne nevettessetek már...


Nem a magassarkútól leszel igazi nő. Amúgy sem abban jársz minden nap.


Ha közöttetek MINDEN rendben van a barátoddal, leszámítva ezt a 2 cm-t, akkor ennyit igazán leszarhatnátok. Mondhatnám, hogy irigylem a problémátokat.

2018. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!