Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért viselkednek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

Tegnap strandoltunk a párommal és összetalálkoztunk az egyik exemmel akivel kb 10 évvel ezelőtt jártam. Nagyon jó hangulatú beszélgetés volt, az exemnek ott volt a férje és egy csomó időt töltöttünk együtt. Viszont délután teljesen elgurult az bizonyos pirula a páromnál. Feltette azt a kérdést, hogy ha most kéne választanom kit választanék? Azt válaszoltam, hogy maga a kérdés is butaság, de természetesen őt. Visszakérdezett, hogy szebbnek látom-e őt mint az exemet és erre nem válaszoltam. Nem akartam hazudni, az exem most is bomba formában van, korábban zumba oktató volt, nagyon jó alakja van, de ebben kb kimerült minden erénye.

A lényeg hogy nagyon rosszul jöttem ki ebből az egészből és egyszerűen nem értem miért kell valakit ilyen kellemetlen helyzetbe hozni. Soha az életbe fel sem merült bennem az a kérdés, hogy vajon a páromnak az exeinek erősebb volt a bicepsze vagy nagyobb a farka.

Az egyik haverommal beszéltem erről és náluk is pont ugyanez a helyzet, a 35 éves párja folyamatosan azzal csipkelődik ha meglát egy fiatalabb csinos nőt, hogy tetszik a pasijának. A kérdés semmi másra nem jó mint provokálni a másikat.....legalábbis szerintem.

Nektek mi a véleményetek?



2018. aug. 3. 09:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
13%
Tudja, hogy elhagyod, csak fel akarja gyorsítani.
2018. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

Úgy-úgy 10-es!

A kérdező nem látja át, hogy ez gáz. Megnézém fordított szituban hogy vélekedne.

2018. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellett volna ilyen kérdéseket feltennie, való igaz, viszont neked sem kellett volna órákig az exednél dekkolni. Miért nem volt elég egy szia, hogy vagy 3 perces bájcsevej? Szerintem ez illetlenség volt a részedről.
2018. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlenül kell mindig végtelenül őszintének lenni, vannak helyzetek, amikor mindkettőtöknek jobbat teszel egy ártatlan füllentéssel. Az, hogy "nem akartál hazudni", az azt feltételezi, hogy igenis jobb nőnek tartod az exed a jelenleginél, amit nyilván észrevett (ha van egy minimális önismerete is), és megnyugtatást várt tőled, hogy te másképp látod vagy téged nem érdekel. Lehet, hogy butaság olyan kérdést feltenni, amire nem akarjuk hallani a választ, de ha ilyenkor egy meggyőző füllentés jön, az általában elég.


Viszont egyetértek a többiekkel, meg is őrültem volna, ha a strandon órákra leállunk a férjem exével csacsogni, és persze, felnőtt ember vagyok, nem fogom magam sikítva a földhöz csapkodni, de azért utólag eléggé számon kérném, hogy miafrászért kellett neki ennyire jópofizni. Senkit nem érdekel senki exe, ketten akartunk minőségi időt eltölteni a strandon, ha saját barátaink jönnek oda ilyen helyzetben, az is kicsit furcsán venné ki magát, na de ex...? Főleg, ha látványosan jó nő és te még csak meg sem próbálod kicsit a barátnőd vigasztalni.

2018. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek igaza van.

"egy csomó időt töltöttünk együtt" írja a kérdező.

Ez nem kellett volna tenni. Sziasztok, mosoly, kézfogás, jó a strand, igen, aztán csá, megyünk tovább.

2018. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon felül, hogy túl sok volt a volt pároddal töltött idő, igenis bókolhattál volna. Miért esett volna nehezedre azt mondani a jelenlegi parodnak, hogy neked ő a legszebb? Az érzelmi intelligenciád nem túl magas.
2018. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen normalis, ha egyertelmuen jobban nezett ki az exed, hogy a baratnod ketelkedni kezdett magaban. ilyenek a nok, rengeteget hasonlitgatjak magukat egymashoz, foleg a media miatt. sajnos ez van. es szerintem nem provokalaskent kerdezte, hanem valoszinuleg megnyugtato szavakat szeretett volna toled hallani, mert lement az onbizalma.


ha belegondolsz, ez valoszinuleg nem tortent volna meg, ha nem beszelgetsz vele orakig, akkor nem lett volna ideje reszletesen vegigmernie az exedet sem ;) plusz, latta volna, hogy teged nem erdekel o kifejezetten, hanem lezartad a talalkozast egy bajcsevejjel

2018. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért az ilyeneknek van nőjük?...


"Visszakérdezett, hogy szebbnek látom-e őt mint az exemet és erre nem válaszoltam. Nem akartam hazudni, az exem most is bomba formában van, korábban zumba oktató volt, nagyon jó alakja van, de ebben kb kimerült minden erénye."


Édes Istenem...

2018. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem adtàl rà okot akkor egy hisztis liba.
2018. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Am alacsony az önbizalma .De ez rajta àll hogy észre vegye hogy ő is van olyan nő akit màs férfi is megnéz .Addig ez marad sajnàlom.
2018. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!