Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért viselkednek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselkednek így?

Figyelt kérdés

Tegnap strandoltunk a párommal és összetalálkoztunk az egyik exemmel akivel kb 10 évvel ezelőtt jártam. Nagyon jó hangulatú beszélgetés volt, az exemnek ott volt a férje és egy csomó időt töltöttünk együtt. Viszont délután teljesen elgurult az bizonyos pirula a páromnál. Feltette azt a kérdést, hogy ha most kéne választanom kit választanék? Azt válaszoltam, hogy maga a kérdés is butaság, de természetesen őt. Visszakérdezett, hogy szebbnek látom-e őt mint az exemet és erre nem válaszoltam. Nem akartam hazudni, az exem most is bomba formában van, korábban zumba oktató volt, nagyon jó alakja van, de ebben kb kimerült minden erénye.

A lényeg hogy nagyon rosszul jöttem ki ebből az egészből és egyszerűen nem értem miért kell valakit ilyen kellemetlen helyzetbe hozni. Soha az életbe fel sem merült bennem az a kérdés, hogy vajon a páromnak az exeinek erősebb volt a bicepsze vagy nagyobb a farka.

Az egyik haverommal beszéltem erről és náluk is pont ugyanez a helyzet, a 35 éves párja folyamatosan azzal csipkelődik ha meglát egy fiatalabb csinos nőt, hogy tetszik a pasijának. A kérdés semmi másra nem jó mint provokálni a másikat.....legalábbis szerintem.

Nektek mi a véleményetek?



2018. aug. 3. 09:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Mindegyik válaszoló hülye, te ártatlan vagy, a barátnőd a hisztis.


Ezt akarod hallani?


Ekkora idiótát...

2018. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Jobb esetben a párod tetszik neked a legjobban. Lehet, hogy a médiaideál szerint jobb a teste az exnek, de ha személy szerint szebbnek tartod, ott már azért bajok vannak. Mert a párkapcsolathoz fizikai vonzalom is kell - a hajamra kenhetem azt, hogy "kedvesebb" vagyok, "aranyosabb" vagyok, "jobban főzök", de ha jobban vonzza a másik, akkor úgy érzem, ki vagyok használva.

Plusz exszel órákig csevegni tényleg tiszteletlenség. Nem a köszönéssel és a pár perces udvariassági csevejjel van a gond... de értelmes ember nemtől függetlenül ezután elköszön, és a párjával foglalkozik (nyilván vannak kivételes esetek, ha van gyerek az exek között, és a gyerek a fő téma). Az megint más kérdés, hogy hülye az a nő, aki ilyen kérdéseket feltesz, mert rosszabb esetben, mint ilyenben, maga alatt vágja a fát.

2023. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!