Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú de neki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de neki nem jövök be. A haverjaim elötte leégettek és ezért nem merek a szemébe nézni se hozzá szolni. MIt csináljak felejtsem el vagy mi mert nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Az égetéssel ne törődj, mutass egy embert, aki soha nem égett még be valaki előtt. A gázosabb az, hogy nem jössz be neki, ezt egyébként honnan veszed ilyen biztosra?
2010. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Nagyon ismerős történet. :D Én azt mondtam magamban,hogy : elfelejtem ,nem is fog többet érdekelni ,meg sem érdemel stb . De sajnos csak mondani könnyű ... ,de lehet ,hogy

neked menni fog . :) Mondjunk annyira nem durva ,hogy még hozzá szólni se merjél , szerintem ...

2010. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát onann hogy mondta a barátnöm mert megkérdezte töle...

Meg egy haverja is megkérdezte töle...

És mind a 2-nek nem-et mondott...:/

2010. jún. 20. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:
legyen annyi önbizalmad és önkritikád, h ha ennyire nyilvánvalóan nem jössz be neki, nem erőlteted a dolgot.te ennél többet érsz,fogsz találni olyat akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak
2010. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszii.(:

2010. jún. 21. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:

külsőre v belsőre nem jössz be neki? mindkettőn lehet csiszolni.

próbáld meg a külsődet megváltoztatni, új haj, smink, új ruhák.

tudd meg, kik jönnek be neki, milyen típusú lányok. nézd meg azok h viselkednek. a jó tulajdonságokat figyeld meg, és próbáld átvinni a te személyiségedbe. aztán állj a fiú elé, bneszélgessetek, ismerkedjetek, és a többi majd adja magát!

2010. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21:45-ös vagyok.


de a mondás szerint: "Ne fuss oylan szekér után, ami nem vesz fel!"


Ha nem vagy belé szerelmes, akk felejtsd el, és jön sokkal jobb pasi!;)

2010. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszii.(:

Hát igen én is most kiszeretni probálok belöle minden modon.Igen kiderítetem melyik csaj jön be neki hát sztem mondjuk a stilusa hasolít az enyémre és a haja is köhöm és kicsit személyesebb dolgokat is megutdtam róla de az már mind1.

De a belsöjéröl meg semit nem tudok mert még sosme láttam élöbe csak képeken meg ahaverok meséltek róla.

De mégegyzser köszi (:

2010. jún. 21. 21:50
 9/10 anonim válasza:

Ha szereted úgy sem tudod elfelejteni,inkább mindent tegyél meg érte hogy a tied lehessen.

Hanem sokáig bánni fogod!

2010. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké.

Megprobálom.(:

Köszii.

2010. jún. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!