Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudsz vasalni? Ha igen, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz vasalni? Ha igen, akkor te szoktad a barátod/férjed ruháit vasalni? 25-30 év közötti nők válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 20:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

Nincs vasalóm. Nem tudom, hogy kell jól vasalni.

De ha összejönnék egy férfival, aki vasalja az ingeit, miért nekem kéne csinálni, ha ő tudja, hogy kell?

2018. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudok vasalni. Gyerek koromtól elvárták tőlem hogy besegítsek a háztartásba.

Ettől függetlenül nekem nincs vasalóm, a legtöbb ruha nem gyűrődik ill. úgy teregetek, hogy ezt a lépést megspóroljuk.

2018. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17%

"De ha összejönnék egy férfival, aki vasalja az ingeit, miért nekem kéne csinálni, ha ő tudja, hogy kell?"


Mindig érdeklődve olvasom, hogy az egyenjogúság valójában a következőket jelenti:


- Férfi vagy, ugyanúgy el tudsz végezni bármilyen női munkát!

- Nő vagyok, nehogy már nekem kelljen elvégeznem ezt+azt, azok férfi munkák!

2018. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

Igen, tudok. Ha kell valami, kivasalom neki, de alapból ritkán vasalunk, inkább megtanultunk úgy teregetni, hogy ne kelljen, csak nagyon akut esetben :D

30N

2018. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Ferjem is szokott meg en is szoktam.

Van h ö ker meg van h en kerem meg h vasaljon ki valamimet

2018. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%

"Mindig érdeklődve olvasom, hogy az egyenjogúság valójában a következőket jelenti:



- Férfi vagy, ugyanúgy el tudsz végezni bármilyen női munkát!


- Nő vagyok, nehogy már nekem kelljen elvégeznem ezt+azt, azok férfi munkák!"


A másodikról szó nem volt.

Én bármit megcsinálok, mindenben igyekszem azt a szintet nyújtani, amit egy férfitól is elvárok.

De ha beledöglenek egyesek, akkor sem fogok csinálni semmit (a szülésen kívül) csak azért, mert puncival születtem.

2018. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%

Tudok vasalni, bár őszintén nem értem, hogy azt hogy nem lehet nem tudni:D Húzogatni kell a ruhán, sok ész nem kell hozzá...


Viszont nem igazán vasalok. Nézzetek igénytelennek, de a legtöbb ruhánk olyat, hogy vasalás nélkül is simán hordható. Van egy-két kivétel, azokat természetesen kivasalom, ahogy a párom ingét is, ha kell. De mivel marha ritkán hord inget, nem sokszor van rá szükség.

2018. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Évek óta együtt élünk. Mosok rá, mint magamra és eleinte ki is vasaltam a ruháit, ez hozzá tartozott a dologhoz. De az én párom sajnos nem a pedáns fajtából való. Miután a ruhásszekrényében nem képes rendet tartani, és 1 használat után visszagyűri a pólókat (ezáltal meg a többi vasalt is gyűrődik alatta) úgy döntöttem, nem vasalok neki. Úgy szégyenkezik a hanyagsága miatt, ahogy akar. Miután életképes férfi ember, ha kell megoldja.
2018. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
76%

Én már elmúltam 30, de soha életemben nem kellett még kivasalnom semmit. A titok nyitja: kizárólag farmernadrágban és pamputpólóban járunk. Ezek közül egyik sem gyűrődik, így nem igényelnek vasalást. :)

Probléma megoldva. :D


32/N

2018. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudok vasalni de nem szoktam. Csak olyasmit vasalok amit muszáj. Minden mást úgy teregetek/vagy olyan ruhákat veszek amit nem kell vasalni.
2018. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!