Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz-e nekem barátnőm ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz-e nekem barátnőm ebben az életben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17éves fiú vagyok és még sose volt barátnőm.=( . Nem tartom magamat szépnek [én velem kapcsolatos dolgokkal mindíg pesszimista vagyok ]. Myvipen nem rakok fel magamról képeket, nem járok bulizni, nem cigizek, !még sosem ittam alkoholt!, nem drogozok stb... Nem vagyok bunkó meg ilyesmi.. Egyetlen hobbim a motorozás. Nagyon szeretnék már barátnőt, de nem nagyon tudok ismerkedni, meg akiket ismerek és többet szeretnék tőlük, azoknak nem merem elmondani az érzéseimet=( . Volt 1 lány akinek elmondtam, 1 ével idősebb nálam, de kinevetett... =( Na azóta nem merem elmondani ha tetszik valaki. =( Kérlek segítsetek, hogy hogyan legyen barátnőm? Válaszotokat előre is köszönöm!Légyszivers kort és nemet is írjatok. Köszönöm!
2010. jún. 19. 22:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Lesz. Légy türelemmel.
2010. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lány van aki pont egy olyan srácra vágyik mint te. 20/f
2010. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Aki mer az nyer! Lehet, hogy kinevet még 1-2 de nem megéri, hogy megtaláld a tökéletest? :D Tudnád hányszor estem én is pofára (meg ejtettem én is másokat pofára) de ez benne van a pakliban. És megérte, mert megtaláltam azt, aki nekem kell ;) Ha nem próbálkozol, az esélyt sem adod meg, csak ülsz, és várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön, akkor tuti, hogy nem fog sikerülni! Sok sikert!

17/F

2010. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Merchant ***** válasza:
48%

Hmm a problémád igen álltaláos. Szerintem tegyél fel magadról vipre képet, egy ici pici Photoshop mehet bele és máris minnyár más.

Nem jársz bulizni? -Szerintem néha menny el nyugodtan

Nem iszol alkoholt? - Nem is kell sokat inni, de egyszer kétszer 1 söröcske lecsúszhat:)

Rossz élmény! Az ijenek miatt az emberek elvesztik önbizalmuk, NE TEDD! Az élet nem abból a zegy lányból áll, biztos valami festett ribanc volt(bocsánat)

Szeretsz motorozni? - Motrosbár testvér:D, ott annyi olyan csaj van aki imád motorozni, és ha nem egyből barátnőt találsz de sok női barátot igen, akikkel később kituggya milessz :D. fel a fejjel, és ne ülj sokat otthon ;) Valahol midnenkire vár valaki!

19/F

2010. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

a második válaszolóval értek egyet. :)

16/L

2010. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddgi gyors válaszokat!

Harmadik: igazad van teljes mértékben. Ha itthon ülök sose találom meg az igazit. De mégis hogyan ismerkedjek? Nem vagyok profi csajozós sőt. És még itt ahol élek a lányok nagy része azokra a fiúkra nyomulnak, akik csak kihasználják őket ..ezt sem értem mondjuk...

2010. jún. 19. 22:45
 7/30 anonim ***** válasza:

használd a motort, biztos nekedis integetnek ilyen kiscsajok :D

Nekem tegnapis meg ma is integettek :D

17F

2010. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, csak lányban...

Már a képeket leszámítva.

Soha nem ittam, nem drogoztam, nem cigiztem, nem jártam bulizni. És lám, most se!

És semmi problémám a pasikkal...(lekopogom)

Várj még, a te nagy szerelmed még vár rád valahol;)

Egyszer mindenkinek lesz:P

19/L

2010. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Önbizalom....ennyi a kulcs,tapasztalatból mondom...

Régen volt rajtam kis fölösleg, magamba esett voltam,nem jártam bulizni sem,nem mertem egy csajnál sem kezdeményezni,az utcán úgy jártam-keltem,hogy nehogy észrevegyenek,gondolom hasonló cipőben jársz...


Ekkor elkezdtem kondizni,nem egy húúúú de nagy eredményt kell elképzelni,de pont annyira volt jó,hogy önbizalmat adjon.Kihúzom magam az utcán,nem szégyenlem megnézni a lányokat,vettem pár 1-2 cuccot, myvipre raktam ki képeket,és tapadnak a csajok...


Legyen önbizalmad,hidd el,hogy jó pasi vagy,irj myvip-en csajoknak,dumálgass velük,aztán egyszer majd megtalálod az igazit.


Remélem segitettem


18/F

2010. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi válaszolónak is! Hát kedves 16/L kár h nem imserjük egymást :/

Itt a bulizás arról szól, hogy az a legnagyobb ˝májer˝ aki a legtöbbet iszik, és álltalában őt rajongják körül a lányok... ojj... olyan igazságtalan ez... ők csak kihasználák őket.. de én tiszta szívből szeretném..:/

2010. jún. 19. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!