Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék egy barátomon, aki nem csak a barátom akar lenni? Mert én így nem szeretnék vele összejönni.

Figyelt kérdés
Nemrég ismerük meg egymást a sráccal, felkeresett, dumáltunk msn-en, élőben még nem. Jártam egyik osztálytársával és ez felkeltette az érdeklődését irántam. Elmondta, hogy belémszeretett, viszont még nem volt alkalmunk találkozni, mert nem volt időm rá. Sokat beszélget(t)ünk, napi szinten, és elmesélte, hogy 5 éve meghalt a nagypapája, akihez nagyon közel állt lelkileg, ezért azóta már-már depresszióssá vált. Szeretnék neki segíteni túltenni magát rajta, de nem hajlandó semmit tenni ennek érdekében. Falat húzott maga köré, amelyet még senkinek sem sikerült áttörnie. Egyébként nagyon aranyos srác. Megkérdeztem tőle, hogy nem csak szivat-e ezzel a történettel , erre egy picit megsértődött, hogy hogy feltételezhetek ilyesmit, de már túltette magát. Van amikor megnyílik és beszélünk, azonban van olyan is, amikor egyszerűen nem lehet vele beszélni, mert csak kiforgatja a szavaimat. Tehetnék valamit az érdekében? mindketten 17 évesek vagyunk
2010. jún. 19. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, ne tégy le róla, ha őszinte hozzád akkor még jó barátok lehettek. Esetleg később mások is.
2010. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Türelem, türelem és türelem. Lássa, hogy fontos neked, és ha egyszer megnyílik, utána már könnyebb lesz.


üdv

2010. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát erőltesd csak azt az élőben való találkozást akkor minden kiderül, de azt elmondom neked hogy nagyon nagyon vigyázz hogyha esetleg neked nem tetszik nehogy megbántsd. Remélem segítettem
2010. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, nekem fontos lenne, hogy ismét a régi, felszabadult ember legyen, amilyen volt
2010. jún. 19. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni akarna, azt mondanám, hogy légy türelmes. De így inkább ne hagyd reménykedni.
2010. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már nem azért, de 5 év hosszú idő és nem hinném, hogy a te segítséged tenné helyre dolgokat, ott már azért hozzáértő embernek kellene vele beszélgetnie. Amúgy marhára ismerheted ha még élőben nem is találkoztatok. . . "Nem volt rá idő"' Mindenki arra szakít időt ami a fontosabb!
2010. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!