Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » VAN FIÚ-LÁNY BARÁTSÁG? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pacaaa kérdése:

VAN FIÚ-LÁNY BARÁTSÁG? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Úgy értemhogy egy fiú meg egy lány csak simán barátok..Nem járnak nem szerelmesek egymásba csak simán barátok..Van ilyen?

Szerintem van,mert nagyon sok fiú haverom van akivel nagyon jóban vagyok és őket a barátaimnak tekintem.

De a fiúk többsége azt mondja hogy olyan nem létezik hogy fiú lány barátság.

A lányok szerint van,a fiúk szerint nincs:Oérdkes

szerintetek??


2010. jún. 19. 23:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Jam, a lányok azt hiszik, hogy de jó barátjuk a fiú, a srác meg bármikor megrakná a lányt. Tehát ki téved? :)
2010. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem van. Férfi vagyok.
2010. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátom srác (lány vagyok), 2 éve ismerük meg egymást, mikor osztálytársak lettünk és azóta is nagyon-nagyon jól megértjük egymást. Semmi vonzalom sincs kötünk, mindketten szerelmesek vagyunk, de sajnos viyzonzatlanul, így egymás vállán sírunk. Szóval szerintem létezik fiú-lány barátság!
2010. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
74%
Szerintem van, tapasztalatból megítélve.
2010. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, h te csak barátként nézel rájuk, de 100%, h ők már belegondoltak, h milyen lenne veled a sex :D Ezzel minden fiú így van sztem.
2010. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Van.
2010. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
22%

Nincs hát.

Egyszerűen egycsajt ha nem raknék meg akkor nem is a barátom. Kivételeket keresek de nincs.

2010. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Hmm nemtudom én még nem tapasztaltam nekem egy lány "barátom" van és ugye csak ő hiszi azt hogy barátok vagyunk én hulla szerelmes vagyok belé csak már kosarat kaptam tőle , de nem tudom mégsem otthagyni...
2010. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
39%
Van, aztán egy idő után annyira megismered a másik felet, belehabarodsz, és szerelmes leszel.
2010. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%

előző vagyok

Nekem is van ilyen barátnőm akivel nagyon jól eltudok beszélgetni meg évek óta ismerem, számíthatok rá. De akkor is gondolkoztam már rajta, h milyen lenne vele sexelni, sztem természetes :D Szóval ha te is felkínálnád magadat az egyik haverodnak, hidd el h kapásból igen lenne a válasz :P

2010. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!