Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jol dontottem? A baratomat 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol dontottem? A baratomat 2 eve ismertem meg,1,5 eve egyutt vagyunk. Sajnos van egy dolog, ami nagy problema. Fuvezik. Es mar az elejen mondtam neki, "h nekem bejon o", de nem fogok vele jarni, m nekem alap, hogy ne eljen az ember ilyen szereken.

Figyelt kérdés
Aztan szo volt arrol, h leszokik, nem csinalja stb. Persze kiderult, hogy csinalja, le is bukott kb 9 honap utan. A lenyeg, hogy most kulon vagyunk, m kulfoldon van jelenleg es nem talalkozunk es ultimatumot adtam neki, h szokjon le, bizonyitsa teszttel, ha szeret es neha csinaltasson, h elhiggyem neki, h tenyleg letette, (tudom h ez mar nagyon durva elvaras egy kapcsolatban, en erzem szarul magam kb) de ugye ezt meg kell allnia 2-3 honapig kb, hogy negativ legyen a teszt. Kiderult, hogy csinalja, igy mondtam, hogy vege, es nem erdekel a teszt, felejtsen el. Tudjatok az a legrosszabb az egeszben, hogy 100%-osan jo vele, egyszeruen nem tudok rosszat mondani rola, mint ember, mint ferfi a kapcsolatban. Kedves, rendes, figyelmes, segitokesz stb. Es sajnos ezert nehez vele szakitani, rohadtul szeretnek vele maradni, de igy. Ne ugy kepzeljetek ot el, mint egy drogos, sztem heti 1x csinalhatja max. Nincs szetesve stb. Mi mast kellett volna tennem? En nem tudom helyette letenni ezt a szart. Es engem zavar, hogy csinalja, meg akkor is, ha ritkan. Es ha nem lenne ez a szar en vele maradtam volna, mert ugy erzem o az "igazi" az eletemben. Es most ezek utan nem tudom elkepzelni, hogy lesz mas. M ezt az egy okot tudom mondani, ami miatt vege lett. Kerlek irjatok vmi tanacsot. Koszi elore is
2018. júl. 22. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Remélem folytatja a füvezést, mert nem illetek össze, megváltoztatni pedig erőszakkal nem jó a másikat ha ő nem akarja. Jobb nektek külön
2018. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve ha már az elejèn tudod, hogy kábítószert fogyaszt, és ez neked nem fér bele, akkor mért mentél bele egy ilyen kapcsolatba? A másikat úgy kell elfogadni ahogyan van. Nem pedig megváltoztatni, mert neked nem tetszik valami. Szerintem is jobb, ha nem lesztek együtt, mert nem illetek össze, nem vagytok egymáshoz valóak. :)
2018. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maryvel jobban járt, én se tenném le más elhatározásából. :)
2018. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Heti egyszer szív füvet ...... mesélj még ...

Egy nő miatt sose fogja letteni, sőt elárulom neked hogy keményebb cuccukhoz fog nyulni vagy már él vele.

A fű egy idő után kevés lesz, kell a durvább cucc.


Egyedül akkor fogja letenni ha ő maga dönti el hejben hogy ez nem jó út és lesz elég ereje hogy visszaforduljon.

2018. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
#4 Látom te se tudsz sokat a témáról. :D
2018. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a kommenteket.
2018. júl. 22. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Még fiatalabb koromban volt ilyen barátom. Nem tudott leszokni, hiába kértem, könyörögtem. Végül szakítottunk. A srác azóta már keményebb drogokhoz is nyúlt, teljesen szétesett. Hiába szerettem nagyon, a szakítás jó döntés volt. Ez az én tapasztalatom, persze lehet, hogy nem minden eset ilyen kirívó.
2018. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös

Nem tudok sokat? Függő voltam ..... azon kevesek egyike vagyok aki le tudott állni, sokan belehaltak már körülüttem.

De te biztos többet tudsz.

2018. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!