Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Elmegyek bulizni/koncertre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elmegyek bulizni/koncertre és kész" Normális viselkedés ez, miközben tudja hogy megbánt vele? Régen nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
Tudja hogy nem vagyok társasági ember, irtózom az ilyen programoktól. A kapcsolat első évében, ha a barátai elhívták, akkor kérdezte hogy lenne e kedvem elmenni velük ide, oda, és ha nem volt, akkor inkább lemondta és terveztünk olyan programot amit én is szeretek. Mostmár együtt élünk, és egyre jobban érzem a változást. Kezdetben csak elment mondjuk egy koncertre, engem itthon hagyva egyedül, annak ellenére hogy nekem ez rosszul esett, és ezt tudta is. Mostanra már ott tartunk, hogy kijelentette, hogy elmegy egy több napos ottalvós autós találkozóra, és hozzátette hogy nem érdekli mit szólok hozzá, elmegy és kész. Miért jött velem össze egyáltalán ha tudta hogy otthonülős vagyok? Amúgy szívesen elmegyek beülni valami nyugis helyre iszogatni vele és a barátaival, vagy egymás otthonában is szerveztünk összejövetelt sokszor, tehát nem arról van szó hogy antiszociális vagyok, és ezek a programok eddig elegendőek voltak neki. Viszont az ilyenek hogy buli, koncert, bármilyen tömegrendezvény, számomra nem jönnek be, és ezt jól tudja. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy direkt választja ezeket a programokat mostanában, és álszenten megkérdezi hogy elmennék e vele, de úgyis tudja hogy nem lesz a válasz, így nyugodt lelkiismerettel becsapja az ajtót maga után, hogy hát ő elhívott. Lehet hogy nő van a dologban? Vagy csak nem vagyok már fontos neki? Nem sok közös időt tudunk együtt tölteni a munkarendünk miatt, de ő ezeket az időket inkább ilyen különprogramokra fordítja.
2018. aug. 5. 14:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem érzitek a lényegét a témának úgy látom. Itt nem az elmenés, nem menés a gond. Hanem a gesztus, hogy valaki szándékosan, rendszeresen olyan dolgot tesz amiről tudja hogy megbántja vele a párját, de nyíltan kimondja hogy leszarja.
2018. aug. 5. 16:15
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Ritkán kívánok ilyet, de remélem, hogy megcsal.
2018. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne otthon maradnia?? Az én barárom sem bulizós,de nyugodtan elmehetek a barátnőimmel,mértem is jön,ha éppen ők nem mennek a haverjaival akkor. Én meg nem szoktam eljárni a küzdősport gálákra,amire ő szeret. Elmegy a barátaival és annyi. Egy évben 1x-2x van ilyen a részemről is meg az ő részéről is.


Nem jó dolog így lekorlátozni a másikat. Nincs két egyforma ember,de a legrosszabb,amit tehetsz,hogy ennyire meg akarod változtatni. Ne akard eltaszítani magadtól.

2018. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem értitek hogy a kapcsolat elején nem járt el? Sőt azt mondta ő már kinőtt ebből, nincs rá igénye. Míg én nyílt lapokkal játszottam mindig. Ha ezt tudom, nem is lett volna belőle tartós kapcsolat.
2018. aug. 5. 16:24
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez olyan mintha én egy évig titkolnám hogy dohányzom, mert tudom hogy utálja, és ő ezt akarja hallani. Majd amikor már nem fontos a kapcsolat nekem, akkor napi egy dobozt elszívok az orra alatt, hiába mutatja ki hogy zavarja.
2018. aug. 5. 16:26
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem érted, hogy benned van a hiba? Mint egy öntudatos kamasz, csak mondod a magadét. Lila ködről hallottál már? Most kezd felszállni és szeretne nem teljes elnyomásban élni. A dohányzós példád szánalmas. Nem titkolta előled, tudtad, csak igyekezett alkalmazkodni hozzád, mert egy kapcsolatban muszáj. Kezd nála betelni a pohár, mert ezt csak ő gyakorolja, te nem. Ennyi történt. Lassan el fogod marni magadtól és akkor az a TE hibád lesz.
2018. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

De értjük a lényeget. Az a baj, hogy a kapcsolat elején "elkényeztetett" téged. Ha te nemet mondtál, inkabb nem ment ő sem. Csak ahogy telt az idő, ugye a köztetek lévő rózsaszín köd oszlott (ez rendjén is van), ő meg kezdte megunni, hogy minden ilyen programot amihez kedve lenne, lemond a kedvedért. Lehet, hogy az elején még nem érezte annyira áldozatnak ezt, és úgy érezte, mar kinőtt belőle, de már rájött, hogy mégsem.

Lehet, hogy mistanra mar túlzásokba esik, lehet, hohy mar nem is vagy annyira fontos neki, de lehet, hogy egyszerűen csak besokallt attól, hogy mindig az van amit te akarsz. Attól, hogy te azt nem szereted, néha jol eshetett volna neki az a gesztus, hogy "tudod, hogy én nem szeretem az ilyen programokat, de ha te szeretnél menj csak el a barátaiddal".

De te mar egyetlenegy ilyen alkalomtól, hogy elment mar kiakadtál, és éreztetted vele, hogy ez milyen rosszul esik. Ezt miert kellett? Néha-néha miért nem mehet el nélküled valamire? Értem én, hogy mostmár egyre sűrűbben csinálja. De neked már azzal is bajod volt, és jatszottad a sértődöttet, mikor még csak egyszer-egyszer ment.

Először inkább gondolkodj el a saját viselkedéseden, mielőtt mindenért őt hibáztatnád.

2018. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom hogy megjött a kedve elhátrálni amikor veled semmit nem lehet csinálni ha kicsit rugalmasabb lennél ő se menne el. És ez tapasztalat, nekem se hiányzott a buli soha de amikor exemmel már a sarki Tescoba se lehetett elmenni mert soha sehová nem volt kedve menni besokalltam, és én is eljártam a kollégákkal bulizni hogy kiengedjem a fáradt gőzt...
2018. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bocs, MI megértjük, amit írsz.


Te viszont olyan korlátozós, önző szerencsétlen vagy, hogy az valami félelmetes.

2018. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!