Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a barátom a pluszkilókra indul be?

Figyelt kérdés

Nyolc hónapja kezdtünk járni. Akkor én rendszeresen sportoltam, viszont mostanra a sok "bűnözés", sporthiány, és fogamzásgátló hatására kicsit "elpuhultam" és feljött rám kb. 5 kiló.

Régebben csak bámult és "csodálkozott", hogy milyen izmos hasam és fenekem van, meg néha rátette a kezét, hogy ez milyen menő. Amióta lett pocim, csak random jön, felhúzza a pólómat, és elkezdi puszilgatni, hogy milyen aranyos és milyen szexi.


Én viszont fogyni akarok, mert úgy érzem magamat, mintha vizes üvegeket cipelnék.

Nem igazán párkapcsolati válság, de engem zavar. Vajon tényleg tetszik neki, hogy van mit fogni rajtam, vagy csak felszabadultabb lett? Esetleg ez egyfajta "dominancia"-kérdés, hogy egy kevésbé izmos lány mellett, akinek még hibái vannak férfiasabbnak érzi magát?


2018. aug. 5. 17:29
 1/5 próbálokkedveslenni ***** válasza:
86%
Saját nevemben beszélve csak, én sokkal jobban szeretem ha megvan az a `+5 kiló` a nőn. Egyáltalán nem indít be az izmos has. Sőt.
2018. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt kockás, csak lapos és amikor felültem kemény volt. Nem voltam kigyúrt, csak tónusos.
2018. aug. 5. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt te túlpörgetted magadban és csak simán szeret téged mindenhogy. Örülj neki. Sok nőt 5+ kilóért elhagynak.
2018. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy így jobban tetszel neki. Szerintem felesleges dominanciai kerdést csinálni belőle, egyszerűen a férfiak többsége nem feltétlenül az imot szereti fogdozni a nőn. Tetszettél neki úgy is, de most megjobban. Ennyi.
2018. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Hmm, tipikus párkapcsolati jellemző, hogy a kapcsolatban elkényelmesednek a felek. Elfogad úgy is a másik, jönnek fel a kilók. Én is estem már ebbe a hibába. Még egyszer nem fogok, azóta ugyanúgy sportolok kapcsolatban is.


Kedves kérdező, ha zavar a jelenlegi állapot, akkor két dolgot tegyél és egyet pedig nem:

- elfogadod és nem panaszkodsz

- nem fogadod el és teszel a változásért.


Amit ne tegyél:

- nem fogadod el, de csak nyavalyogsz.

2018. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!