Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Segitseg!

Figyelt kérdés
Szoval az a lenyeg eppen ismerkedem es sraccal, aki nekem nagyon tetszik.. viszont van egy nagy problemam. A legjobb lany baratja.. evek ota joban vannak allitolag nem volt koztuk soha semmi, marmint pl szex, de Tuuuuul mely ez a baratsag... egy ket uzenetet veletlen meglattam mikor taliztunk es nem csak a lany hanem a fiu is eleg erdekeseket irogatnak.. olyan erzesem van hogy en ilyen eszkoz vagyok maximum hogy a csajt feltekennye tegye.. velem nem is ugy viselkedik stb, olyan mintha teljesen szerelmes lenne a lanyba. Probaljam kiturni a csajt vagy hagyjam oket inkabb beken mert max masodik leszek mindig?!? Jaa a srac kozolte hogy eszembe ne jusson valasztas ele allitani mert nem engem valasztana soha..

2018. aug. 5. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez miért kérdés? Nem téged választana, megmondta. Ha akarsz örök másidik lenni akkor nosza.
2018. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es mi van ha esetleg tudnek ezen valtoztatni? Vagy nem tudnek??
2018. aug. 5. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:

A fiu baratok szeretnek neha a baratnoikkel hencegni, igy lehet alaptalan a felelmed ;).

Viszont azt neked kell eldontened, hogy ezt elfogadod e, vagy sem.

Szerintem nincs ember aki eldobja a baratait (nem haverjait) egy ujdonsult kapcsolat kedveert, vagy ha bele is megy mindig megbanas a vege. Ha azonos nemu az a barat, ha nem. Igy pl en az elso hozzaszoloval nem tudok egyeterteni maradektalanul. Vannak dolgok amik kozul nem valasztunk. Nem valasztok apam es anyam kozul is kit szeretek jobban. Nalam ilyen nincs peldaul.

2018. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem alaptalan a felelmem mert igy szeretik egymast meg ugy, meg o a mindene marmint a fiunak a lany meg forditva is gondolom.. ilyenket irogattal ugyhogy eltudom kepzelni meg miket
2018. aug. 5. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Fordulj pszichologushoz. Es az osszes olyan no/ferfi akik tudjak, hogy orok masodikak lesznek egy kapcsolatban, vagy ahhoz hasonlito dologban, gondolok itt szexkapcsotra. Nem tudom, mi lehet a diagnozis neve, de nem szerelem. Ez nem az. Meg kedveles sem. Melyen ha beled nezne egy szakerto, megfejtene azt, hogy miert szeretsz szub iranyzatot olteni. Talan gyeremkkorban keresendo a problema gyokere.
2018. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kossz a segitseget
2018. aug. 5. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:

De erre a viszonyra nekik szulseguk van, es lathatoan egymas tarsasagaban megtalaltak. Hogy miert van erre szuksege megint egy mas kerdes, ki lehetne vesezni, de most nem is ez a lenyeg. A lenyeg az, hoy TE mit szeretnel. Illetve azt szeretned e, hogy a pasi neked feleljen meg, ami onnantol kezdve nem tud oszinte kapcsolat lenni, mert max miattad nyomna el az erzeseit (de hisz mondta, hogy erre nem hajlando - feltetelezem tapasztalatbol beszelt).

Magyarul te dontsd el, hogy igy szereted es fogados el ot, vagy egy olyan kepet akarsz raeroltetni, amit nem o?

Mert akkor mi kot hozza, ha nem a termeszetes valosaga?

2018. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is van egy ellenkező nemű barátom, a mi barátságunk gyerekként kezdődött, és tart a mai napig, 24 éve. De soha nem írunk egymásnak olyanokat, hogy mennyire szeretjük egymást, és hogy ő a mindenem. Tudjuk, hogy számíthatunk egymásra, szoktunk is beszélni, de csak általános dolgokat.

Igaz barátság gyerekként köttetik ellenkező neműek között, felnőttként ritka, hogy valakivel egy hullámhosszon legyünk, de nem tetszik, mint férfi/nő.

2018. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Foleg azt szeretnem hogy felejtse el a csajt teljes mertekben.

De mar eljatszotta ezt egy exevel is hogy potleknak jo volt aztan kidobta utanna mert rajott hogy ez nem megy igy..

Mindenkitol ezt hallom hogy oket egymasnak teremtettek, ugyis osszejonnek csak egyik se mer lepni stb.

Lehet csunya dolog lenne beleronditani de basszus ez van.

2018. aug. 5. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Női logika. 7 éve van egy nagyon jó barátnőm. Olyan, mintha a húgom lenne. Imádom, ő is nagyon szeret engem. Napi kapcsolatban vagyunk annak ellenére, hogy van férje (akivel szintén jóban vagyok) és nekem is van jelenleg párom. Soha az életben nem tudtam rá nőként nézni annak ellenére, hogy nagyon szeretem. Ha egyedülálló lennék se mozdulnék rá, ahogy ő sem rám. Mondhatjuk, hogy inkább csalástagnak tekintjük egymást.


Nézzük az én oldalamat: amikor összejöttem egy nővel, az mindig fújt rá, mert hogy nekem biztos bejön meg volt köztünk valami. Mindenkinek elmondtam, hogy mivel nincs családom, így nekem ő a családom és mindig mellettem volt (a férjére is számíthattam amikor segíteni kellett), így nem szabadulok meg tőle egy épp aktuális nő miatt. Nyilván nekik szebben fogalmaztam. Aki ezt nem tudta elfogadni, azt tiszteletben tartottam és igyekeztünk úgy megoldani a beszélgetéseket és a találkozókat, hogy az ne zavarjon be az épp aktuális párkapcsolatomba és a programjainkba. Valaki tudta ezt intelligensen kezelni es volt, aki nem. Én igyekeztem bemutatni idővel a lányt a barátnőknek, hogy lássák, hogy nincs mitől tartani. Most a jelenlegi párommal 1 éve vagyok együtt. Az elején ő is fújt a "barátnőmre" amíg be nem mutattam őket egymásnak. Szerencsére jóban lettek és megnyugodott mindenki.


Kitúrással felesleges próbálkozni, mert ha ennyire jóban vannak akkor azt csak te szívod meg. Inkább próbálj meg nyitni a lány felé, próbáld megismerni és lehet hogy rájössz, hogy teljesen alaptalanul féltékenykedsz. Azért mert 2 ellenkező nemű ember, még nem biztos, hogy összejárnak dugni.

35f

2018. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!