Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet zavarja, hogy sokat költök ruhákra, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már párszor nekem állt, hogy minek verek el ennyi pénzt ruhákra, főleg cipőre, ezekből sajnis vita lett. Én mindig mondom neki hogy ez a hobbim, és úgysem fogja megérteni, hogy ez miért egy jó dolog. Nagyon szeretjük egymást, de nem akarok ezzel felmondani, én ezt szeretem, adok veszek cipő, elmegyek dropokra és satöbbi. Nagyon szeretjük egymást, de nem fogok erről lemondani, de vitázna sem akarok vele. 19F
2018. aug. 2. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mennyi az a "sok"? miből fizeted? dolgozol vagy anyuci pénzel? elég gáz hobbi amúgy.
2018. aug. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
200-800 £ között szoktam. Nem én keresem meg az árát, de nem hinném ez ide tartozik. Az meg hogy gáz hobbi...mindenkit más érdekel.
2018. aug. 2. 07:28
 3/15 peca1000 ***** válasza:
100%

Megértem a barátnődet, ez tènyleg beteges hobbi, még egy nő részéről is, de te tudod.


Ezt nem csak ő, hanem nagyon kevés nő fogja tolerálni, bár még mindíg jobb, mint ha szado-mazo cuccokat gyűjtenéd.


Keress egy olyan csajt, akit ez nem zavar, vagy megszokja a fura hobbidat.

2018. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez a hobbid, akkor inkább cseréld le a barátnődet egy fiúra!
2018. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Miért lenne ez fura hobbi? Magyarországon is elég elterjedt dolog a fiatalok körében...Itt meg ez egy teljesen normális dolog. Szóval nem értem miért lennék ettől meleg meg ilyenek.
2018. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nezzetek magatokra
2018. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Nevetsgeeks vagytok emberek, nem hinném emiatt lenne ő vagy én meg meleg , magyarba nincs oénz ere de ez wgy hobbi
2018. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Legyen hobbi, de ne az anyjat huzza le havi 80 al,majd ha o megdolgozik erte akkor lehet hobbija
2018. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha aszüolőket ez nem érdekli, akkor a barátnődnek semmi köze hozzá. Viszont ha emiatt semmi másra nincs pénzed (nyaralás, mozi, étterem) akkor megértem, hgy ki van akadva, de beleszólása nincs. Max lelép.
2018. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a családalapítás gondolata foglalkoztathatja a barátnődet. Komolyan.


Egy eljövendő szülőpárnak le kell tudni mondani - bizonyos mértékig - a kényelemszeretetéről.

2018. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!