Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel csak én vagyok így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel csak én vagyok így? Nem tudom elfogadni barátnőm munkahelyét.

Figyelt kérdés

Hali.

22 éves srác vagyok barátnőm ugyan ennyi.

Barátnőm most végzett pincérként a suliba. Suli vége fele beszélgettünk, hogy hová menjen dolgozni, én mondtam neki, hogy ahová szeretne, kivéve egy helyet. Akkor még azt mondta, hogy oda nem is menne. Na végül csak oda ment dolgozni, úgy hogy én nem is tudtam róla.

Egyetlen oka az volt, hogy oda ment a pénz. Ott keresnek a legjobban a pincérek a környéken.

Nem nagyon lenne szabad túlterhelnie magát viszont elég sokat kell menni. Sokszor már menni is alig bír, annyira fáj a méhe. A szexet azóta szinte nem is élvezi ami engem zavar, fáj ha gyorsabban csinálom, ha teljesen benne vagyok. Orgazmusa van csak állandóan fáj a méhe. Ami engem zavar.

Találkozni is alig tudunk, telefonon is alig beszélünk mert állandóan dolgozik és nem tudja felvenni, ha hazaért fáradt és fekszik is le aludni. Ebből kifolyólag egyre többet vitatkozunk.

Mondtam neki egy másik helyet, amire mindenki jó véleménnyel van a környéken. A munka sem sok és ahhoz képest a fizetés jó. Akkor ide is tudna költözni mert ide közel van.

És csak a pénz miatt nem akarja otthagyni. Mert milyen jó a fizetés.

Nagyon zavar, hogy az egészségét is figyelmen kívül hagyja, mert én szeretnék gyereket és azt a pénz nem fogja pótolni.


Hölgyek ti otthagynátok egy ilyen munkahelyet ha a párotok kérné tőletek? hogy többet tudjatok együtt lenni, nyugodtabban tudjatok lenni a kapcsolatotokban?

Urak ti mit eltudnátok fogadni, hogy a párotok csak a pénzt nézi?


2018. aug. 5. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2018. aug. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Fáj a méhe, fáj a szex: ezt inkább vizsgáltassa ki nincs-e endometriózisa, mert az tényleg okozhat meddőséget is.

Bár a munkához nincsen köze.

2018. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Senki nem olvasta végig, amit a kérdező írt???


Azt írta, hogy ő már szeretett volna a kapcsolatnak véget vetni, de a lány ragaszkodott a folytatáshoz.

2018. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

A méhe... tudod mikor fáj az ember méhe?


Ha az önző sggfej csávója képtelen felfogni, hogy ne dugja be tövig.


A méhe MIATTAD fáj, mert ész nélkül tolod neki, és annyi eszed sincs, hogy felfogd az összefüggést:

- tövig dugják > fáj a szex > nincs kedvem szexelni

2018. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as aki akar az szakít! NEM szeretett volna, meg szinte, meg hasonlók hanem kirakja a másikat.
2018. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

Én kérés nélkül is otthagynàm az ilyen munkatàbort!

Próbàld lebeszélni mielőtt nagyobb baja lesz!Nincs az a nyomorult munka ami megérné hogy az ember belebetegedjen.

2018. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!